Niepewny występ Jabłońskiego w Czerwonogradzie

W niedzielę odbędzie się turniej o Puchar Czerwonogradu, będący też Memoriałem Igora Marko. Na liście startowej tych zawodów widnieje jeździec Stelmet Falubazu Zielona Góra - Krzysztof Jabłoński.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Jak się jednak okazuje, start 35-letniego żużlowca na Ukrainie nie jest przesądzony. Na razie Jabłoński nie dostał jeszcze zgody na występ w tych zawodach od zielonogórskiego klubu. Decyzja w tej sprawie zapadnie dopiero po piątkowym treningu punktowanym w Zielonej Górze. Gdyby okazało się, że pauzujący ostatnio ze względu na złamaną rękę Rune Holta nie będzie w stanie pojechać w niedzielnym meczu o brązowy medal w Toruniu, jego miejsce może zająć właśnie Krzysztof Jabłoński.

- Decyzja o starcie Krzysztofa Jabłońskiego na Ukrainie na chwilę obecną nie została podjęta. Zrobi to sztab szkoleniowy po najbliższych treningach. Jeśli okaże się, że Krzysztof nie będzie potrzebny w Toruniu, wtedy oczywiście będzie mógł pojechać w Czerwonogradzie - powiedział w rozmowie z falubaz.com Marek Jankowski, rzecznik prasowy zielonogórskiego klubu.

Źródło: falubaz.com
Start Krzysztofa Jabłońskiego w Czerwonogradzie nie jest pewny Start Krzysztofa Jabłońskiego w Czerwonogradzie nie jest pewny


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×