Kokpit Kibice

Grzegorz Zengota: Z Unią wiążę bardzo duże nadzieje

Grzegorz Zengota to nowy nabytek leszczyńskich Byków. Żużlowiec został oficjalnie zaprezentowany podczas specjalnej konferencji prasowej.
Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski

Młodego zawodnika zapytano na początek o powody podpisania dwuletniego kontraktu z Unią Leszno. - Było kilka powodów, dla których zdecydowałem się akurat na starty w Lesznie. Jest to solidny i poukładany klub, który ma na swoim koncie dużo sukcesów. Jeżdżą tutaj moi bardzo dobrzy koledzy, więc między innymi dlatego zdecydowałem się tutaj przejść - wyjaśnił wychowanek zielonogórskiego klubu.

24-latek ma spore oczekiwania jeśli chodzi o jego występy w nowym klubie. - Z Unią wiążę bardzo duże nadzieje, bo związaliśmy się nie tylko na rok, ale na dwa lata. Liczę, że będą to dla mnie bardzo owocne lata, w których wywalczę dużo sukcesów i punktów. Dużo sobie obiecuję po współpracy zarówno z zarządem, jak i trenerem Jankowskim. Liczę, że leszczyński tor stanie się jednym z moich najbardziej ulubionych. Jestem pełen optymizmu i wierzę, że dla Unii przywiozę w nowym sezonie wiele punktów. Mam nadzieję, że przełoży się to później na medale dla drużyny - dodał na koniec Grzegorz Zengota.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (42):

Zobacz więcej komentarzy (29)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×