Orzeł Łódź podpisał kolejny kontrakt

Łódzki klub nie zwalnia tempa i podpisał kolejny kontrakt z nowym zawodnikiem. W sezonie 2013 w barwach Orła zobaczymy Josefa Franca.

Jakub Kacprzak

34-letni Czech jest już siódmym obcokrajowcem, który związał się umową z łódzką drużyną. Plotki o tym, że tak się stanie krążyły od kilkunastu dniFranc w minionym sezonie zdobył Indywidualne Mistrzostwo Czech pokonując m.in. Mateja Kusa. Startując z dziką kartą zajął siódme miejsce w Grand Prix Czech w Pradze, a w Malilli podczas barażu Drużynowego Pucharu Świata z 11 punktami był najskuteczniejszym zawodnikiem swojej reprezentacji.

W polskiej lidze Josef Franc w 2012 roku nie jeździł. W przeszłości jednak m.in. przez cztery sezony reprezentował barwy klubu KSM Krosno. W nadchodzących rozgrywkach będzie się legitymować KSM 6,50 dla wszystkich trzech lig w naszym kraju. Startował także w Grand Prix Czech, gdzie zdołał wywalczyć trzy punkty.
Czeski weteran podpisał kontrakt z Orłem Łódź Czeski weteran podpisał kontrakt z Orłem Łódź