Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Grand Prix Wielkiej Brytanii oczami Władysława Komarnickiego

Władysław Komarnicki spodziewa się, że Grand Prix Wielkiej Brytanii może toczyć się w trudnych warunkach. Mimo to, pozytywnie ocenia szanse Polaków. Na kogo stawia prezes honorowy Stali Gorzów?
Jarosław Galewski
Jarosław Galewski

- Dopływają do mnie niepokojące informacje na temat stanu toru. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać w praktyce. Jeżeli chodzi jednak o Polaków, to Tomasz Gollob, chcąc się liczyć, musi być przynajmniej w półfinale a najlepiej w finale. Stawiam, że będzie jednak w najlepszej czwórce - mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Władysław Komarnicki. 

Prezes honorowy Stali Gorzów uważa, że duże szanse na końcowy sukces w Cardiff ma również Jarosław Hampel. Zdecydowanie najwyżej ocenia jednak notowania Taia Woffindena. - Jarek z Tomkiem będą moim zdaniem w finale. Według mnie znajdą się tam również Woffinden i Sajfutdinow. Widzę dziś taką czwórkę. Jest jeszcze Krzysztof Kasprzak. Prognozują, że on ma szansę znaleźć się w półfinale. Woffinden jest moim zdaniem nie do złapania i nie sądzę, że to się zmieni. Sajfutdinow też wysoka forma i wyraźny progres. Jarek z Tomkiem muszą zdawać sobie sprawę, że miejsce w finale jest im coś potrzebne, jeśli chcą w tegorocznym Grand Prix coś jeszcze ugrać - tłumaczy Komarnicki.

Władysław Komarnicki przewiduje również, że zażartą walkę o miejsce w finale może stoczyć Nicki Pedersen. - Jak zwykle Duńczyk może być bardzo groźny. Doszedł już do pełnej sprawności. Jeździ w meczach ligowych, więc na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku. On może walczyć o finał. Nie można też nigdy zapominać o Holderze, który może zaskoczyć w każdej chwili - wyjaśnia prezes honorowy gorzowskiej Stali.

Klasyfikacja Grand Prix w Cardiff według Władysława Komarnickiego:

1. Tai Woffinden
2. Emil Sajfutdinow
3. Tomasz Gollob
4. Jarosław Hampel
...
6. Krzysztof Kasprzak

KUP BILET NA 2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND (PGE NARODOWY, 16.05.2020)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (25):

Zobacz więcej komentarzy (12)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×