WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Listy startowe eliminacji MIMP

1 sierpnia na torach w Łodzi, Lublinie i Ostrowie rozegrane zostaną eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W środę poznaliśmy listy startowe tych zawodów.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Lista startowa turnieju w Łodzi:
1. Rafał Konopka (Orzeł Łódź)
2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń)
3. Marcin Bubel (Orzeł Łódź)
4. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń)
5. Oskar Fajfer (Lechma Start Gniezno)
6. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
7. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz)
8. Łukasz Cyran (Stal Gorzów)
9. Alex Zgardziński (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
10. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno)
11. Marcin Wawrzyniak (Speedway Wanda Instal Kraków)
12. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław)
13. Szymon Woźniak (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz)
14. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
15. Karol Jóźwik (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz)
16. Marcel Szymko (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

R1. Michał Piosicki (Fogo Unia Leszno)
R2. Rafał Dąbrowski (Orzeł Łódź)
R3. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów)

Awans: 5+1 rezerwowy

Lista startowa turnieju w Lublinie:
1. Mateusz Łukaszewski (Lubelski Węgiel KMŻ Lublin)
2. Łukasz Bojarski (Betard Sparta Wrocław)
3. Arkadiusz Madej (Lubelski Węgiel KMŻ Lublin)
4. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław)
5. Kamil Adamczewski (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
6. Łukasz Kret (PGE Marma Rzeszów)
7. Mikołaj Curyło (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz)
8. Marco Gaschka (PGE Marma Rzeszów)
9. Kacper Gomólski (Unia Tarnów)
10. Ernest Koza (Unia Tarnów)
11. Mateusz Borowicz (Unia Tarnów)
12. Edward Mazur (Unia Tarnów)
13. Hubert Łęgowik (Dospel Włókniarz Częstochowa)
14. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa)
15. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
16. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa)

R1. Łukasz Lesiak (Unia Tarnów)
R2. Oskar Polis (Dospel Włókniarz Częstochowa)
R3. Krystian Rempala (PGE Marma Rzeszów)

Awans: 5+1 rezerwowy

Lista startowa turnieju w Ostrowie:
1. Marcin Nowak (Fogo Unia Leszno)
2. Tobias Musielak (Fogo Unia Leszno)
3. Przemysław Portas (Dospel Włókniarz Częstochowa)
4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
5. Adam Strzelec (Dospel Włókniarz Częstochowa)
6. Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów)
7. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
8. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław)
9. Wojciech Lisiecki (Lechma Start Gniezno)
10. Patryk Beśko (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
11. Adrian Gała (Lechma Start Gniezno)
12. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
13. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń)
14. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
15. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń)
16. Bartosz Bietracki (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz)

R1. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawicz)
R2. Dawid Dąbek (Lechma Start Gniezno)
R3. Denis Niedzielski (GKM Grudziądz)

Awans: 6 zawodników

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (18):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • smok 0
    Mamy na razie 4-ech reprezentantów. Liczę na błysk, bo w końcu trzeba błysnąć.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • pawel88 0
    i pewnie dlatego awans tam uzyska 6 zawodnikow
    Vuko Czy tylko ja mam wrazenie, że półfinał w Ostrowie ma zdecydowanie silniejszą obsadę? 4 obecnie najlepszych polskich juniorów ekstraligi i wszyscy w jednym półfinale.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • taki tam 0
    Adam Strzelec nie jest juniorem Włókniarza tylko Z.G jako młodzieżowiec jeździ dla Z.G pozdr. zmienić tych redaktorów S.f
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (15)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×