WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Hancock najlepszy w Memoriale Tomicka, Walasek i Jędrzejewski na podium

Amerykanin Greg Hancock wygrał Memoriał Lubosa Tomicka. W Pradze drugie miejsce zajął Grzegorz Walasek, a na najniższym stopniu podium stanął Marcin Jędrzejewski. Na ósmej pozycji sklasyfikowany został Karol Ząbik.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Klasyfikacja po rundzie zasadniczej:
1. Greg Hancock (USA) (3,3,3,2,3)14
2. Matej Ferjan (Węgry) (2,3,3,3,2) 13
3. Lubos Tomicek (Czechy) (2,3,3,3,2) 13
4. Grzegorz Walasek (Polska) (0,2,2,3,3) 10
5. Marcin Jędrzejewski (Polska) (1,3,1,3,1) 9
6. Ludvig Lindgren (Szwecja) (2,2,0,2,3) 9
7. Filip Sitera (Czechy) (2,2,2,1,2) 9
8. Karol Ząbik (Polska) (3,2w,0,3) 8
9. Tai Woffinden (Wielka Brytania) (1,d,3,2,1) 7
10. Matej Kus (Czechy) (3,0,2,1,0) 6
11. Jan Holub (Czechy) (2,0,0,2,0) 4
12. Josef Franc (Czechy) (0,1,2,1,0) 4
13. Maks Gregoric (Słowenia) (0,1,1,0,2) 4
14. Mathias Schultz (Niemcy) (1,1,1,1,0) 4
15. Richard Wolff (Czechy) (1,1,1,0,1) 4
16. Mattia Carpanese (Włochy) (0,0,0,0,2) 2

Kwalifikacje:
1. Maks Gregoric (Słowenia) (3,2,2,3) 10
2. Marcin Jędrzejewski (Polska) (3,3,3,d) 9
3. Jan Holub (Czechy) (2,0,3,1) 6
4. Martin Gavenda (Czechy) (d,1,2,2) 5
5. Mathias Bartz (Niemcy) (1,2,1,0) 4
6. Alessandro Milanese (Włochy) (0,1,0,1) 2

Bieg po biegu:
1. Hancock, Lindgren, Woffinden, Walasek
2. Ząbik, Sitera, Schultz, Franc
3. Kus, Holub, Wolff, Gregoric
4. Ferjan, Tomicek, Jędrzejewski, Carpanese
5. Tomicek, Walasek, Franc, Kus
6. Hancock, Zabik, Gregorič, Carpanese
7. Jedrzejewski, Sitera, Wolff, Woffinden (d )
8. Ferjan, Lindgren, Schultz, Holub
9. Ferjan, Walasek, Wolff, Ząbik(w)
10. Hancock, Franc, Jędrzejewski, Holub
11. Woffinden, Kus, Schultz, Carpanese
12. Tomicek, Sitera, Gregoric, Lindgren
13. Walasek, Holub, Sitera, Carapanese
14. Tomicek, Hancock, Schultz, Wolff
15. Ferjan, Woffinden, Franc, Gregoric
16. Jędrzejewski, Lindgren, Kus, Ząbik
17. Walasek, Gregoric, Jędrzejewski, Schultz
18. Hancock, Sitera, Ferjan, Kus
19. Ząbik, Tomicek, Woffinden, Holub
20. Lindgren, Carpanese, Wolff, Franc

Finał:
Hancock, Walasek, Jędrzejewski, Tomicek, Ferjan (w/su)

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwayfakta.cz

Komentarze (11):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • 19P20 0
    zaza hehehe,ksywki sobie sam nie wymyślasz!skoro u ciebie jest inaczej,to jestes ładnie pociśnięty!!
    zaza stary co ty zapodajesz.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Iwko Outlaw do Pyda-jajnik 0
    Rzeczywiście lepszy o klasę od Ząbika, który zdobył punkcik mniej z wykluczeniem i jechał przez 5 dni w czterech imprezach z czego w wielkim finale Zlatej Prilby (samo zaproszenie na ten turniej dla Siopka jest nieosiągalne).....No i sukcesy indywidualne i druzynowe też Siopek ma o klase lepsze...Nic tylko sie śmiać pod nosem z fachowych komentarzy....
    Odpowiedz Zgłoś
  • 38 0
    widac ,że Marcin chce pokazac sie z jak najlepszej strony ,brawo jestem z Toba ,mam prosbe do Tilingiera daj pan mu szanse chłopak na to zasługuje zawsze można go wypozyczyc a byc moze pokaże że stac go na ekstralige wszak jest nasz Bydgoski
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×