WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Składy drużyn - Enea Ekstraliga 2014

Dobiegł końca okres transferowy trwający od 2 listopada do 15 grudnia. Aby ułatwić kibicom śledzenie transferowych doniesień prezentujemy składy ekstraligowych drużyn na sezon 2014.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2013 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2014 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

W trakcie sezonu kluby będą mogły kontraktować nowych zawodników (nie licząc wypożyczeń) w terminach:
- 15 maja - 31 maja
- 15 lipca - 31 lipca
- 1 września - 15 września

Falubaz Zielona Góra

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Patryk Dudek Polska 1992
Jarosław Hampel Polska 1982
Krzysztof Jabłoński Polska 1977
Mikkel B. Jensen Dania 1994
Andreas Jonsson Szwecja 1980
Aleksandr Łoktajew Ukraina 1994
Piotr Protasiewicz Polska 1975
Juniorzy:
Kamil Adamczewski Polska 1993
Bartosz Kibała Polska 1995
Kamil Merena Polska 1997
Arkadiusz Potoniec Polska 1997
Adam Strzelec Polska 1994
Klaudia Szmaj Polska 1996
Alex Zgardziński Polska 1997
  
Trener:
Rafał Dobrucki 

Unibax Toruń

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Max Fricke Australia 1996
Tomasz Gollob Polska 1971
Chris Holder Australia 1987
Wiktor Kułakow Rosja 1995
Adrian Miedziński Polska 1985
Emil Sajfutdinow Rosja 1989
Darcy Ward Australia 1992
Karol Ząbik Polska 1986
Juniorzy:
Oskar Ajtner-Gollob Polska 1995
Tomasz Beyger Polska 1995
Oskar Fajfer Polska 1994
Wojciech Gołost Polska 1996
Mateusz Krywald Polska 1995
Dawid Krzyżanowski Polska 1997
Mateusz Kwiatkowski Polska 1993
Dawid Mroczkowski Polska 1995
Mateusz Piernikowski Polska 1995
Bartosz Pietrykowski Polska 1994
Paweł Przedpełski Polska 1995
Tomasz Przywieczerski Polska 1997
Patryk Rumiński Polska 1993
Patryk Sikora Polska 1995
Adrian Śliwiński Polska 1994
Paweł Wolender Polska 1994
   
Trener:
Jan Ząbik


Unia Tarnów
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Krzysztof Buczkowski Polska 1986
Greg Hancock USA 1970
Janusz Kołodziej Polska 1984
Artiom Łaguta Rosja 1990
Martin Vaculik Słowacja 1990
Juniorzy:
Mateusz Borowicz Polska 1994
Damian Dąbrowski Polska 1996
Kacper Gomólski Polska 1993
Ernest Koza Polska 1994
Dawid Matura Polska 1996
Edward Mazur Polska 1993

Trener: Marek Cieślak

KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Rune Holta Polska 1973
Mirosław Jabłoński Polska 1985
Michael Jepsen Jensen Dania 1992
Peter Kildemand Dania 1989
Grigorij Łaguta Rosja 1984
Grzegorz Walasek Polska 1976
Juniorzy:
Artur Czaja Polska 1994
Maksym Drabik Polska 1998
Hubert Łęgowik Polska 1995
Rafał Malczewski Polska 1994
Oskar Polis Polska 1996

Trener: Piotr Żyto

Stal Gorzów
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Łukasz Cyran Polska 1992
Tomasz Gapiński Polska 1982
Niels Kristian Iversen Dania 1982
Łukasz Jankowski Polska 1982
Rasmus Jensen Dania 1993
Krzysztof Kasprzak Polska 1984
Linus Sundstroem Szwecja 1990
Piotr Świderski Polska 1983
Matej Zagar Słowenia 1983
Juniorzy:
Adrian Cyfer Polska 1995
Łukasz Kaczmarek Polska 1995
Patryk Karczmarz Polska 1996
Bartosz Zmarzlik Polska 1995

Trener: Piotr Paluch

Fogo Unia Leszno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Damian Baliński Polska 1977
Kenneth Bjerre Dania 1984
Mikkel Michelsen Dania 1994
Przemysław Pawlicki Polska 1991
Nicki Pedersen Dania 1977
Grzegorz Zengota Polska 1988
Juniorzy:
Daniel Kaczmarek Polska 1997
Tobiasz Musielak Polska 1993
Piotr Pawlicki Polska 1994
Michał Piosicki Polska 1996
Bartosz Smektała Polska 1998

Trener: Roman Jankowski

Betard Sparta Wrocław
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Troy Batchelor Australia 1987
Maciej Janowski Polska 1991
Tomasz Jędrzejak Polska 1979
Jurica Pavlic Chorwacja 1989
Zbigniew Suchecki Polska 1984
Tai Woffinden Wielka Brytania 1990
Juniorzy:
Patryk Dolny Polska 1993
Patryk Malitowski Polska 1993
Mike Trzensiok Polska 1996

Menedżer: Piotr Baron

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Renat Gafurow Rosja 1982
Thomas H. Jonasson Szwecja 1988
Fredrik Lindgren Szwecja 1985
Leon Madsen Dania 1988
Artur Mroczka Polska 1989
Cyprian Szymko Polska 1990
Marcel Szymko Polska 1992
Mathias Thoernblom Szwecja 1992
Juniorzy:
Patryk Beśko Polska 1995
Dominik Kossakowski Polska 1997
Krystian Pieszczek Polska 1995
Krzysztof Wittstock Polska 1995

Trener: Stanisław Chomski
Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

***

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (840):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Jedi 0
    No i niewiele się pomyliłem :)
    Jedi Cytując Stana Chomskiego "wróżenie z fusów" hehehe ale pobawmy się! 1. Stal G. 2. Unia T. 3. Unia L. 4. Apator (-8 to spora strata, powalczą z ZG jak Łoktajew nie dostanie PL) 5. Falubaz (jeżeli Łoktajew nie dostanie PL - jak dostanie powalczą o PO z Toruniem) 6. Sparta 7. Włókniarz 8. Wybrzeże
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Robbo Rz 0
    Zajmij się czymś innym niż żużlem błagam Cię. Szczególnie jak nie znasz regulaminu. I obecnej sytuacji klubów. A tak ogólnie to po co SF dało link do składów na 2014 ?
    Unia Leszno Forever Fan ENEA EKSTEALIGA-podstawowe składy 2014 STAL GORZÓW 1.Krzysztof Kasprzak 2.310 2.Jason Doyle 2.488 (1 liga) 3.Matej Zagar 1.871 4.Linus Sundstroem 1.367 5.Niles K. Iversen 2.098 6.Adrian Cyfer 1.164 7.Bartosz Zmarzlik 2.055 FOGO UNIA LESZNO 1.Nicki Pedersen 2.071 2.Tobiasz Musielak 1.766 3.Grzegorz Zengota 1.688 4.Kenni Larsen 2.451 (1 liga) 5.Przemysław Pawlicki 1.600 6.Piotr Pawlicki jr 2.000 7.Bartosz Smektała 0.778 GA UNIA TARNÓW 1.Janusz Kołodziej 2.241 2.Kacper Gomólski 1.720 3.Greg Hancock 2.320 4.Krzysztof Buczkowski 1.714 5.Martin Vaculik 2.306 6.Ernest Koza 0.956 7.Kacper Woryna 1.915 (1 liga) FALUBAZ ZG 1.Andreas Jonsson 1.916 2.Aleksandr Łoktajev 1.598 3.Grzegorz Walasek 1.783 4.Jarosław Hampel 2.159 5.Piotr Protasiewicz 2.079 6.Krystian Pieszczek 1.352 7.Adam Strzelec 1.043 UNIBAX TORUŃ 1.Emil Sajfudinov 2.279 2.Leon Madsen 2.103 3.Thomas H.Jonasson 1.735 4.Kenneth Bjerre 1.761 5.Chris Holder 1.780 6.Oskar Fajfer 1.578 7.Paweł Przedpełski 1.772 BETARD SPARTA WROCŁAW 1.Tai Woffienden 2.206 2.Tomasz Gapiński 1.227 3.Tomasz Jędrzejak 1.585 4.Adrian Miedziński 1.773 5.Maciej Janowski 1.918 6.Łukasz Kaczmarek 1.323 (2 liga) 7.Mike Trzensiok 0.824 (1 liga) WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 1.Peter Kildemand 1.822 2.Jurica Pavlic 1.323 3.Michael Jepsen Jensen 1.864 4.Łukasz Sówka 1.702 (1 liga) 5.Rune Holta 1.595 6.Artur Czaja 1.164 7.Rafał Malczewski PGE MARMA RZESZÓW 1.Tomasz Gollob 1.741 2.Fredrik Lindgren 1.691 3.Grigorij Łaguta 2.500 4.Scott Nichols 2.186 (1 liga) 5.Artiom Łaguta 2.200 6.Marco Gaschka 0.826 (1 liga) 7.Hubert Łęgowik 0.500
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Unia Leszno Forever Fan 1
    ENEA EKSTEALIGA-podstawowe składy 2014
    STAL GORZÓW
    1.Krzysztof Kasprzak 2.310
    2.Jason Doyle 2.488 (1 liga)
    3.Matej Zagar 1.871
    4.Linus Sundstroem 1.367
    5.Niles K. Iversen 2.098
    6.Adrian Cyfer 1.164
    7.Bartosz Zmarzlik 2.055
    FOGO UNIA LESZNO
    1.Nicki Pedersen 2.071
    2.Tobiasz Musielak 1.766
    3.Grzegorz Zengota 1.688
    4.Kenni Larsen 2.451 (1 liga)
    5.Przemysław Pawlicki 1.600
    6.Piotr Pawlicki jr 2.000
    7.Bartosz Smektała 0.778
    GA UNIA TARNÓW
    1.Janusz Kołodziej 2.241
    2.Kacper Gomólski 1.720
    3.Greg Hancock 2.320
    4.Krzysztof Buczkowski 1.714
    5.Martin Vaculik 2.306
    6.Ernest Koza 0.956
    7.Kacper Woryna 1.915 (1 liga)
    FALUBAZ ZG
    1.Andreas Jonsson 1.916
    2.Aleksandr Łoktajev 1.598
    3.Grzegorz Walasek 1.783
    4.Jarosław Hampel 2.159
    5.Piotr Protasiewicz 2.079
    6.Krystian Pieszczek 1.352
    7.Adam Strzelec 1.043
    UNIBAX TORUŃ
    1.Emil Sajfudinov 2.279
    2.Leon Madsen 2.103
    3.Thomas H.Jonasson 1.735
    4.Kenneth Bjerre 1.761
    5.Chris Holder 1.780
    6.Oskar Fajfer 1.578
    7.Paweł Przedpełski 1.772
    BETARD SPARTA WROCŁAW
    1.Tai Woffienden 2.206
    2.Tomasz Gapiński 1.227
    3.Tomasz Jędrzejak 1.585
    4.Adrian Miedziński 1.773
    5.Maciej Janowski 1.918
    6.Łukasz Kaczmarek 1.323 (2 liga)
    7.Mike Trzensiok 0.824 (1 liga)
    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
    1.Peter Kildemand 1.822
    2.Jurica Pavlic 1.323
    3.Michael Jepsen Jensen 1.864
    4.Łukasz Sówka 1.702 (1 liga)
    5.Rune Holta 1.595
    6.Artur Czaja 1.164
    7.Rafał Malczewski
    PGE MARMA RZESZÓW
    1.Tomasz Gollob 1.741
    2.Fredrik Lindgren 1.691
    3.Grigorij Łaguta 2.500
    4.Scott Nichols 2.186 (1 liga)
    5.Artiom Łaguta 2.200
    6.Marco Gaschka 0.826 (1 liga)
    7.Hubert Łęgowik 0.500
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (837)
Pokaż więcej komentarzy (840)
Pokaż więcej komentarzy (840)
Pokaż więcej komentarzy (840)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×