Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Zwrot akcji w sprawie Michała Szczepaniaka. Ostrowianin wyląduje w Rzeszowie?

Wiele wskazuje na to, że Michał Szczepaniak jest na celowniku PGE Marmy Rzeszów. Dotychczasowy żużlowiec ŻKS Ostrovia miał dylemat czy zostać w rodzinnym mieście, ale raczej wybierze ofertę z I ligi
Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik

Michał Szczepaniak sezon 2013 miał całkiem niezły. Ukończył go ze średnią 1.985 i został sklasyfikowany na 14. miejscu wśród najskuteczniejszych żużlowców I ligi. 30-letni żużlowiec jakiś czas temu otwarcie mówił, że nie interesują go starty w II lidze.

Niedawno jednak niespodziewanie pojawiła się nadzieja na jego występy w Ostrowie Wielkopolskim. Szczepaniak mówił o sentymencie, który jest ważniejszy od pieniędzy. Problemem w przypadku ambitnego żużlowca była jednak kwestia sportowa. Po udanym sezonie nie chciał schodzić niżej do drugiej ligi. W tym tygodniu toczyły się jeszcze rozmowy pomiędzy ŻKS Ostrovia a Michałem Szczepaniakiem. Ze strony ostrowskiego klubu płyną jednak informacje o zakończeniu negocjacji. - Michał podziękował nam za ofertę. Rozmowy toczyły się w bardzo miłej atmosferze. Nie wiem, gdzie ostatecznie wystartuje, ale będzie to pewnie pierwsza liga - wyjaśnia Mirosław Wodniczak.

Próbowaliśmy się skontaktować z Michałem Szczepaniakiem, ale niestety nie odbiera telefonów. Z naszych informacji wynika, że wychowanek Iskry przymierzany jest do PGE Marmy Rzeszów. W Ostrowie natomiast działacze przystępują do realizacji planu B, który zakładał, że jeśli Szczepaniak opuści ŻKS Ostrovia, w jego miejsce zakontraktowany zostanie solidny zawodnik zagraniczny. - Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości. Być może na dniach wszystko się wyjaśni - wyjaśniają w ostrowskim klubie.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Michał Szczepaniak miał spory dylemat - z jednej strony starty w rodzinnym mieście, ale w II lidze, a z drugiej perspektywa występów na obczyźnie, ale w wyższej klasie rozgrywkowej Michał Szczepaniak miał spory dylemat - z jednej strony starty w rodzinnym mieście, ale w II lidze, a z drugiej perspektywa występów na obczyźnie, ale w wyższej klasie rozgrywkowej

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (95)
Zobacz więcej komentarzy (35)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×