Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Transfery w Premier League: Mark Lemon Tygrysem

W pierwszych tygodniach 2014 roku kluby z Premier League dokonały kilku transferów. Na zmianę klubu zdecydował się Mark Lemon. Menedżer reprezentacji Australii będzie zawodnikiem Tygrysów.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Po nieudanym zeszłym sezonie działacze Glasgow Tigers chcą zbudować drużynę, która walczyć będzie o zdecydowanie wyższe cele niż uniknięcie ostatniego miejsca w tabeli. W zeszłym roku Tygrysy zwyciężyły w zaledwie trzech spotkaniach. Jednym z zawodników, który ma pomóc w realizacji celu szefów jest Mark Lemon. Dla 40-latka będzie to już dwudziesty trzeci sezon spędzony na Wyspach Brytyjskich. - Mark wnosi do naszej drużyny sporo doświadczenia. Będzie to niezwykle korzystne dla naszych najmłodszych zawodników. On przyznaje, że ubiegły sezon był dla niego rozczarowujący i stać go na podniesienie swojej średniej - powiedział szef Tygrysów, Stewart Dickson. Oprócz popularnego "Cytryny" do drużyny z Glasgow dołączył Joey Ringwood.

Ostatnich transferów dokonali włodarze Plymouth Devils. Do zespołu Diabłów dołączyli Ben Reade oraz Kalle Katajisto. Fin ma już za sobą kilka lat startów na Wyspach, a w zeszłym roku miał krótki epizod z ekipą z Plymouth, lecz z powodu kontuzji szczęki musiał przedwcześnie zakończyć sezon.

Skład skompletowali również włodarze Scunthorpe Scorpions. Ostatnim zawodnikiem, który związał się umową ze Skorpionami jest Matt Williamson, dla którego tegoroczny sezon będzie debiutanckim w Premier League.

Zdecydowana większość drużyn Premier League ma już skompletowane składy. Wolne miejsca w swoich zestawieniach mają jeszcze ekipy Peterborough Panthers i Sheffield Tigers. Szefowie Tygrysów czynią starania, by podpisać umowę z Nickiem Morrisem.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Składy drużyn - Premier League 2014

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Strony klubowe
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×