Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Tor w Pile już gotowy. Prezes Victorii zaprasza na treningi

W sobotę na pilskim stadionie zamontowano dmuchane bandy. Tor przy ul. Bydgoskiej jest już gotowy do rozpoczęcia treningów.
Robert Szłapak
Robert Szłapak

Nawierzchnia pilskiego toru już od kilku dni jest gotowa do jazdy, jednak do rozpoczęcia treningów brakowało dmuchanych band. Te zostały w sobotę założone i już wkrótce zawodnicy wyjadą na tor. - W sobotę zamontowaliśmy dmuchane bandy i możemy rozpoczynać treningi. Duże podziękowania dla wszystkich, którzy zjawili się by pomóc i w nieco ponad sześć godzin wykonali całą pracę, co jest rekordowym wynikiem. Osobne podziękowania dla grupy Ultras Polonia Piła, na którą kolejny raz mogliśmy liczyć - powiedział Tomasz Soter, prezes Victorii.

Sternik pilskiego klubu kolejny raz podkreśla, że stadion przy ul. Bydgoskiej jest otwarty dla zawodników innych klubów, a koszty trenowania na tym torze będą wyjątkowo niskie. - Jeżeli ktoś ma ochotę trenować w Pile to żaden problem. Mimo, że jesteśmy pierwszym klubem z torem gotowym do jazdy, to koszt treningu będzie niższy niż w innych miastach nawet w środku sezonu. Do tego możemy pomóc zawodnikom i jego teamowi załatwić nocleg w zaprzyjaźnionym hotelu, więc myślę, że warto się u nas zjawić.

Plany treningowe Victorii powiązane są z przyjazdem do Piły całego zespołu. W połowie marca ma odbyć się zgrupowanie. - Nasi zawodnicy będą trenować u nas od czwartku, ale będą to oczywiście ich pierwsze jazdy. 14 marca mamy prezentację i w tym terminie przyjedzie cała drużyna, a co za tym idzie zrobimy kilkudniowe zgrupowanie. Pierwszy mecz jedziemy na własnym torze i chcemy się do niego dobrze przygotować.

W sobotę zamontowano bandy na pilskim stadionie W sobotę zamontowano bandy na pilskim stadionie


Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×