KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Nikolaj Busk Jakobsen: Wanda i Ostrovia powalczą o awans

[tag=28244]Nikolaj Busk Jakobsen[/tag] imponuje świetną dyspozycją u progu sezonu. Zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków wyjaśnia, że ciężko przepracował zimę i liczy na bardzo dobre efekty.

Tomasz Sztaba
Tomasz Sztaba

Duńczyk w treningach punktowanych z Orłem Łódź i ŻKS ROW Rybnik zaprezentował się najlepiej spośród zawodników Speedway Wandy Instal. - Dobra forma, to kwestia przygotowań podczas zimy. Chodziłem do psychologa, trzy razy w tygodniu biegałem. Pięć razy w tygodniu chodziłem na fitness, żeby utrzymać całe ciało w dobrej formie. Jak widać, przepracowałem ten czas, a nie przesiedziałem i jestem na 100 proc. gotowy do sezonu. Kupiłem też nowe motocykle. To wszystko dało taki efekt - powiedział Jakobsen.

20-latek ma cele związane zarówno z występami ligowymi, jak i indywidualne. - W poprzednich latach w rozgrywkach ligowych jeździłem bardzo nierówno. Chciałbym ustabilizować formę. Ponownie chcę też wziąć udział w finałach mistrzostw świata juniorów. Przypomnijmy, że rok temu zawodnik został sklasyfikowany na 13. miejscu w IMŚJ.
Nikolaj Busk Jakobsen miał już w tym roku powody do uśmiechu Nikolaj Busk Jakobsen miał już w tym roku powody do uśmiechu
Nikolaj Busk Jakobsen jest optymistą, jeśli chodzi o wyniki swojego polskiego zespołu. - Bardzo mi się podoba nasza drużyna. Myślę, że ostatecznie to Speedway Wanda i Ostrovia Ostrów będą walczyć o pierwsze miejsce. Wygraliśmy w sparingu z Łodzią i osiągnęliśmy niezły wynik w Rybniku, co pokazuje, że mamy wielkie szanse na osiągnięcie sukcesu.

Kraków jest uważany za jedno z najładniejszych miast w Polsce. Jednak w kwestii zwiedzania niemal wszystko jest przed zawodnikiem. - Byliśmy tylko na Dużym Rynku. Nie mieliśmy do tej pory czasu, żeby obejrzeć miasto. Ale musimy to zrobić, bo każdy mówi, że Kraków jest piękny! - stwierdził Jakobsen.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Jakobsen będzie liderem Speedway Wandy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (8)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×