WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Dariusz Sprawka nie będzie prezesem KMŻ Lublin!

W niedzielę odbędzie się pierwsza kolejka Polskiej Ligi Żużlowej. Zmagania o awans do Enea Ekstraligi żużlowcy KMŻ Lublin mogą podjąć już z nowym prezesem.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Dotychczasowy szef lubelskiego klubu - Dariusz Sprawka poinformował, że w najbliższych trzech tygodniach złoży rezygnację z funkcji prezesa.

Oświadczenie Dariusza Sprawki:

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!

Informuję, że powiadomiłem Zarząd o zamiarze złożenia rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Klub Motorowo-Żużlowy "Lublin". Nastąpi to w ciągu najbliższych trzech tygodni. Moje obowiązki do chwili Walnego Zebrania Członków SKMŻ Lublin przejął Pan Andrzej Zając, Wiceprezes Zarządu. Zmiana w składzie Zarządu nie spowoduje komplikacji w funkcjonowaniu Klubu. Jednocześnie deklaruję wsparcie dla KMŻ Lublin i o to samo proszę wszystkich Sympatyków lubelskiego speedway’a.

Z poważaniem - Dariusz Sprawka Prezes Zarządu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
kmzlublin.pl/

Komentarze (49):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • krynston 0
  Tak, zgadza się. Największym problemem jest istnienie stowarzyszenia. Myślę, że znalazłby się podmiot, który chciałby w ramach S.A. działać, bo żużel w Lublinie ma największą widownię, a co za tym idzie największe grono widzów dla reklam. Niestety zanim powstanie spółka stowarzyszenie powinno zniknąć lub wyrazić zgodę na przekształcenie na zasadach sponsora. Inaczej będzie "kopanie się z koniem", a w takie zabawy żaden inwestor nie wejdzie, bo ryzyko inwestycyjne będzie za duże.
  RobertLBN Ponieważ nikt nie chce tego zrobic lub są ludzie którzy chcą to wykonac a na ich drodze pojawiaja się problemy
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • RobertLBN 0
  Ponieważ nikt nie chce tego zrobic lub są ludzie którzy chcą to wykonac a na ich drodze pojawiaja się problemy
  krynston I dlatego S.A. byłaby pierwszym poważnym krokiem, bo wtedy nie działamy, bo chcemy, tylko jesteśmy spółką, która ma przynieść wymierne korzyści dla inwestorów (posiadaczy akcji). Te korzyści to głównie platforma reklamowa, a co za tym idzie wizerunek klubu. Zarząd działa wtedy tak, aby przyciągnąć na trybuny jak najwięcej osób, które poza żużlem obejrzą reklamy akcjonariuszy- czyli muszą zaoferować ciekawy produkt sportowy (dobry skład, emocje). Wiadomo, że im wyższa liga tym więcej widzów, również w TV, więc jeśli akcjonariusze są firmami ogólnopolskimi to będą dążyć do awansu do E- ligi i pokazaniu się przez sport dużej liczbie widzów. To jest takie proste, a jednocześnie tak trudne do zrobienia.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • krynston 0
  I dlatego S.A. byłaby pierwszym poważnym krokiem, bo wtedy nie działamy, bo chcemy, tylko jesteśmy spółką, która ma przynieść wymierne korzyści dla inwestorów (posiadaczy akcji). Te korzyści to głównie platforma reklamowa, a co za tym idzie wizerunek klubu. Zarząd działa wtedy tak, aby przyciągnąć na trybuny jak najwięcej osób, które poza żużlem obejrzą reklamy akcjonariuszy- czyli muszą zaoferować ciekawy produkt sportowy (dobry skład, emocje). Wiadomo, że im wyższa liga tym więcej widzów, również w TV, więc jeśli akcjonariusze są firmami ogólnopolskimi to będą dążyć do awansu do E- ligi i pokazaniu się przez sport dużej liczbie widzów. To jest takie proste, a jednocześnie tak trudne do zrobienia.
  RobertLBN Nie widac na horyzoncie odpowiedniego człowieka który zajął by się pracą u podstaw u nas niestety i to jest problem
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (46)
Pokaż więcej komentarzy (49)
Pokaż więcej komentarzy (49)
Pokaż więcej komentarzy (49)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×