KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

W Pile kończą urlopy i wracają na tor

Zawodnicy Victorii Piła wracają po lipcowej przerwie na tor. W piątek wezmą udział w treningu, który będzie otwarty także dla zawodników innych klubów. Z kolei w sobotę pojawią się oni na festynie.
Robert Szłapak
Robert Szłapak

Lipcową przerwę większość zawodników Victorii wykorzystało na urlopy. Wakacyjna przerwa jednak już się kończy i pilanie wrócą na tor. - Nie robiliśmy w lipcu obowiązkowych treningów dla seniorów, a juniorzy mieli dużo jazdy w zawodach młodzieżowych. Okres przerwy jednak już się kończy, ponieważ 3 sierpnia mamy mecz z KSM Krosno i w piątek wracamy do treningów - powiedział menadżer Victorii, Tomasz Żentkowski.


Tradycyjnie menadżer pilskiego klubu zaprasza na treningi żużlowców z wyższych klas rozgrywkowych. - Zawodnicy innych klubów wiedzą, że na naszym torze za symboliczną opłatą można trenować, a żużlowcy związani z naszym miastem bliżej, jak np. wychowankowie Polonii, trenują za darmo. Naszych zawodników nie jest dużo, więc mamy sporo miejsca na torze.

Dzień po treningu, w sobotę od godziny 15:00, na stadionie przy Bydgoskiej odbędzie się festyn "Piła na plastronie". Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z czarnym sportem od drugiej strony. - Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na tor, gdzie będzie czekało wiele atrakcji. Bracia Pulczyńscy będą wozić fanów na swoich motocyklach oraz na quadach. Ponadto jest mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych, w tym zjeżdżalnie, dmuchane zamki i konkursy. Oczywiście wszystko to będzie darmowe - zakończył Żentkowski.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
 • pilanin Zgłoś komentarz
  Trzeba pomyśleć o jakims wzmocnieniu na PO nawet jeśli nie uda sie przejść Ostrovii to może być to dobry test dla potencjalnego zawodnika na 2015 rok. Warto pomyśleć o dobrze radzącym
  Czytaj całość
  sobie w Andlii i Danii Ulrichu Ostergaardzie,Simonie Stedzie czy o Alesie Drymlu. Wiecej ciekawych zawodników raczej nie ma bo Falubaz za Becha chce kasy (ponoc 100 tysiecy) a Thorsell nie jest zainteresowany ligą polską.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×