Nie zapunktowali młodzieżowcy - Grupa Azoty Unia Tarnów vs. Unibax Toruń (wypowiedzi)

Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała w niedzielę Unibax Toruń 52:38. Goście mieli nadzieje na korzystny rezultat do połowy zawodów.

Kamil Hynek
Kamil Hynek
Artiom Łaguta  (Grupa Azoty Unia Tarnów): Obawiałem się tej przerwy wakacyjnej. Nie występowałem w zawodach przez miesiąc. Dużo jednak dała mi jazda na crossie. Miałem bowiem cały czas kontakt z motocyklem i jak widać taka forma podtrzymania formy też sporo daje. Super, że wygraliśmy. Mam nadzieję, że tak będzie już do końca rozgrywek
Stanisław Chomski (trener Unibaxu Toruń): Stawiliśmy opór, podobnie jak ostatnio Unia Leszno. Niestety nie wystarczyło to to zdobycia punktu bonusowego. W naszych szeregach nie zapunktowali młodzieżowcy. Chyba nigdy tak nie pojechali.

Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów): Cały tydzień poprzedzający mecz przechodziłem rehabilitację. Byłem obolały i czułem się sześćdziesięciolatek. W środę jadę do Danii na mecz, przy okazji zawiozę do tunera moje silniki.

Tomasz Gollob (Unibax Toruń): Wykorzystałem znajomość tarnowskiego toru. Trochę odkupiłem winy za poprzednie nieudane spotkania. To jest trudny teren, tutaj każdemu się ciężko jeździ.