WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Niels Kristian Iversen mistrzem Danii

[tag=5615]Niels Kristian Iversen[/tag] został po raz trzeci z rzędu Indywidualnym Mistrzem Danii. "PUK" tytuł zapewnił sobie wygrywając 2. turniej finałowy w Fjelsted.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Srebrny medal wywalczył Peter Kildemand, a na najniższym stopniu stanął Bjarne Pedersen. Szanse na miejsce w czołowej trójce w biegu finałowym stracił Michael Jepsen Jensen. Młody zawodnik zanotował upadek i został wykluczony z powtórki.

W Fjelsted na drugiej pozycji sklasyfikowany został Mikkel Bech, a trzecie miejsce zajął Peter Kildemand.


Wyniki 2. Finału:

1. Niels-Kristian Iversen - 13 (2,3,3,2,3)
2. Mikkel Bech - 12 (0,3,3,3,3)
3. Peter Kildemand - 12 (3,3,2,3,1)
4. Michael Jepsen Jensen - 12 (3,2,3,2,2)
5. Kenneth Hansen - 9 (3,2,1,1,2)
6. Bjarne Pedersen - 9 (2,1,2,1,3)
7. Hans Andersen - 8 (1,0,2,2,3)
8. Ulrich Oestergaard - 8 (2,3,2,0,1)
9. Kenni Larsen - 8 (1,2,1,3,1)
10. Mads Korneliussen - 7 (0,1,3,1,2)
11. Nikolaj B. Jakobsen - 7 (2,2,0,1,2)
12. Mikkel Michelsen - 6 (3,0,1,2,)
13. Nicolai Klindt - 5 (0,1,1,3,w)
14. Jonas B. Andersen - 2 (1,0,0,0,1)
15. Jesper Soegaard - 2 (1,1,0,0,0)
16. Jesper Scharff - 0 (0,0)
17. Nicklas Porsing - 0 (d,d,w,-,-)
18. Rasmus Jensen - 0 (d,)

Bieg po biegu:
1. Michelsen, Jakobsen, Soegaard, Klindt
2. Hansen, Pedersen, H. Andersen, Korneliussen
3. Kildemand, Oestergaard, J. Andersen, Porsing (d4)
4. M. J. Jensen, Iversen, Larsen, Bech
5. Bech, Hansen, Soegaard, Porsing (d4)
6. Iversen, Jakobsen, Korneliussen, J. Andersen
7. Oestergaard, M. J. Jensen, Pedersen, Michelsen
8. Kildemand, Larsen, Klindt, H. Andersen
9. Korneliussen, Oestergaard, Larsen, Soegaard
10. M. J. Jensen, Kildemand, Hansen, Jakobsen
11. Iversen, H. Andersen, Michelsen, R. Jensen (d/st), Porsing (w/2min)
12. Bech, Pedersen, Klindt, J. Andersen
13. Kildemand, Iversen, Pedersen, Soegaard
14. Bech, H. Andersen, Jakobsen, Oestergaard
15. Larsen, Michelsen, Hansen, J. Andersen
16. Klindt, M. J. Jensen, Korneliussen, Scharff
17. H. Andersen, M. J. Jensen, J. Andersen, Soegaard
18. Pedersen, Jakobsen, Larsen, Scharff
19. Bech, Korneliussen, Kildemand, Michelsen
20. Iversen, Hansen, Oestergaard, Klindt (w/u)

Finał (dla najlepszych zawodników po 2. rundach):
21. Iversen, Kildemand, Pedersen, M. J. Jensen

Klasyfikacja generalna IM Danii:
1. Niels-Kristian Iversen - 28
2. Peter Kildemand - 24
3. Bjarne Pedersen - 22
4. Michael Jepsen Jensen - 21

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
kanalsport.dk

Komentarze (27):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • AVE STAL 0
    Congratulations Niels......
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Pablo_666 0
    Good Job, Niels!
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • waldzior 0
    A Nicki co? Nie zakwalifikował sie?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (24)
Pokaż więcej komentarzy (27)
Pokaż więcej komentarzy (27)
Pokaż więcej komentarzy (27)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×