KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Szybszy powrót Rafała Malczewskiego. "Chciałbym pomóc Włókniarzowi w trudnych chwilach"

KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa w meczu w Zielonej Górze wystąpi w krajowym składzie. W awizowanym zestawieniu znalazł się Rafał Malczewski, który na tor miał wrócić dopiero we wrześniu.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Sytuacja finansowa KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa nie jest najlepsza. Klub ma pokaźne zobowiązania wobec zawodników, a niektórzy z nich kilka razy ze względu na zaległości w płatnościach odmawiali startu. Do Zielonej Góry włodarze Lwów postanowili po raz kolejny w tym sezonie wysłać skład oszczędnościowy. Pod numerem czwartym znalazł się w nim Rafał Malczewski, który w ostatnim czasie leczył kontuzję ręki.


W zeszłym tygodniu "Komar" był na konsultacjach lekarskich w Krakowie, gdzie stwierdzono lekkie złamanie i zalecono mu jeszcze trzytygodniową przerwę w startach. Sytuacja kadrowa Lwów jest jednak na tyle ciężka, że Malczewski ma wystąpić w meczu w Zielonej Górze. W składzie KantorOnline Viperprint Włókniarza nie ma po prostu więcej zawodników. Odpowiedź na pytanie, czy Malczewski pojedzie w Zielonej Górze w pełnym wymiarze, czy będzie tylko uzupełnieniem składu, da piątkowy trening. - W niedzielę mam się udać do Zielonej Góry na mecz, ale to się rozstrzygnie po piątkowym treningu. Wszystko zależy od tego, jak będzie się zachowywać moja ręka podczas jazdy. Nie jest z nią najgorzej i wierzę, że się uda i pojadę - powiedział "Komar".

Wychowanek częstochowskiego klubu nie ukrywa, że w trudnej sytuacji chciałby pomóc swojemu klubowi i mimo kontuzji chce wystąpić w Zielonej Górze. - Chciałbym bardzo pomóc Włókniarzowi w tych trudnych chwilach. Każdy mi odradza i mówi, że mogę się nabawić jeszcze groźniejszej kontuzji, ale jak juz powiedziałem, zobaczymy jaka będzie sytuacja po treningu. Bardzo chcę jechac dla kibiców Włókniarza, bo oni naprawdę są fantastyczni i to oni nam pomagają wygrywać spotkania swoim głośnym dopingiem - przyznał Malczewski.

Czy mimo kontuzji Rafał Malczewski powinien wystąpić w Zielonej Górze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (10)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×