KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ranking ekspertów: Bartłomiej Czekański odrabia straty

W niedzielę rozegrano osiem spotkań we wszystkich polskich ligach żużlowych. Najlepiej ich wyniki typował Bartłomiej Czekański, który odrabia straty do redakcji SportoweFakty.pl.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Żaden z naszych ekspertów w 13. kolejce nie wytypował prawidłowo wyniku choćby jednego z meczów. W dodatku nikt nie przewidział zwycięzców wszystkich spotkań, a wszyscy eksperci "polegli" na typowaniu rezultatu meczu w Lesznie. W przewidywaniach ekspertów zwyciężyć miała Stal Gorzów, a spotkanie zakończyło się remisem.
Najwięcej punktów w typowaniu zdobył Bartłomiej Czekański, który wywalczył 13 "oczek". O punkt mniej zapisał na swoim koncie Krzysztof Cegielski. Z kolei Jacek Gajewski, Marian Maślanka oraz redaktorzy Damian Gapiński i Jarosław Galewski z redakcji SportoweFakty.pl zdobyli po 10 punktów. Ranking ekspertów za 13. kolejkę:

Miejsce Ekspert Punkty Prawidłowy wynik
1 Bartłomiej Czekański 13 0
2 Krzysztof Cegielski 12 0
3 Jacek Gajewski 10 0
3 SportoweFakty.pl 10 0
3 Marian Maślanka 10 0

Na czele rankingu ekspertów dotyczącego spotkań ligowych nadal znajduje się redakcja SportoweFakty.pl, która ma już tylko cztery punkty przewagi nad Bartłomiejem Czekańskim. Trzecią pozycję utrzymuje Jacek Gajewski. Klasyfikacja rankingu ekspertów SportoweFakty.pl (liga):

Miejsce Ekspert Punkty Prawidłowy wynik
1 SportoweFakty.pl 256 8
2 Bartłomiej Czekański 252 8
3 Jacek Gajewski 248 5
3 Krzysztof Cegielski 237 6
5 Marian Maślanka 214 5

Zasady przyznawania punktów w Rankingu Ekspertów SportoweFakty.pl (liga): Prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu - 1 punkt Wytypowanie dokładnego wyniku meczu - 5 punktów Wskazanie prawidłowego zwycięzcy meczu i różnica wyniku do 4 "oczek" - 3 punkty Wskazanie prawidłowego zwycięzcy meczu i różnica wyniku do 6 "oczek" - 2 punkty Prawidłowe wytypowanie zwycięzców we wszystkich meczach kolejki - 3 punkty Wytypowanie rezultatu remisowego - 10 punktów

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×