Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Grand Prix Polski oczami Mariana Maślanki

W sobotę w Toruniu odbędzie się Grand Prix Polski. Wyniki tych zawodów wytypował ekspert portalu SportoweFakty.pl Marian Maślanka.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

W sobotę odbędzie się ostatnia runda tegorocznego cyklu Grand Prix. - Do końca pierwsza trójka będzie broniła pozycji medalowych i przeczuwam, że im się to uda. Czy wystarczy im determinacji, by wygrać całe zawody? Jak jest się w formie, to jedzie się do końca. Na pewno w ósemce będą chcieli się utrzymać Jarek Hampel i Andreas Jonsson. Groźny może być Matej Zagar, a i Maciej Janowski będzie chciał się w dobrym stylu zameldować w cyklu. Szykuje się ciekawe Grand Prix - przewiduje Marian Maślanka.


Jak więc zakończy się ten cykl? - W mojej ocenie mistrzem świata zostanie Greg Hancock. To na tyle doświadczony i mądry zawodnik, że na pewno obroni swoją przewagę nad wszystkimi rywalami - uważa ekspert portalu SportoweFakty.pl.

W Toruniu kibiców czekają więc wielkie emocje. - Ten tor pozwala na walkę. Zawody będą piękne, a emocje niesamowite. Bardzo fajnie, że o wszystkim zadecyduje ostatni turniej. Z ósemki odpadnie na pewno kontuzjowany Iversen. Myślę, że na koniec znajdą się w niej Hampel i Jonsson - dodał Maślanka.

Grand Prix Polski oczami Mariana Maślanki: 
1. Krzysztof Kasprzak
2. Jarosław Hampel
3. Tai Woffinden
4. Greg Hancock
---
6. Maciej Janowski
9. Adrian Miedziński

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (7):
 • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
  Bardzo dobrze aby ten typ był trafny .Tak raczej nie będzie. Tai ,Greg też jechać umieją.
  • bzyk Zgłoś komentarz
   śmiał się ostatnio z falubazu że długi że problemy ZA TO JEGO KLUBIK ZLIKWIDOWALI HAHAHAHAHAHAHAHAAH maślak jeden
   • Petrus Zgłoś komentarz
    1.Kasprzak 2.Holder 3.Jensen 4.Miedziński 5.Zagar 6.Hampel. Kiedy będą typy Władka? Mam wolne 2000 zł i chcę postawić to w Toto-Mixie,który u mnie jest dzisiaj do 18-tej. Jego typowań
    Czytaj całość
    jeszcze nie ma,a bez jego prognoz to ja nic na GP nie puszczam. Typował w Lesznie 45-45,a było 46-44 dla Unii. Ci wszyscy znawcy z tego portalu, trafiali jak kulą w płot. Jego typy są dla mnie jak inwestycje, Romana Karkosika na giełdzie.
    • miroslaw998 Zgłoś komentarz
     Panie Maślanka. Tyle lat w sporcie powinno w panu podobnie ja w zawodniku zadziałać na zasadzie pewnej odpowiedzialności. Za wynik, za wizerunek. Po tym co ostatnio ogłoszono a co jest też
     Czytaj całość
     pana zasługą,gdyby miał pan odrobinę ambicji i honoru,zszedłby pan do "podziemia". Z samego wstydu na pana miejscu unikałbym jakiejkolwiek publicznej czy to debaty czy działalności. To co ma miejsce w zarządzanym do niedawna klubie to pokłosie też pana działań. Sportowe Fakty znajdą bez problemu kogoś na pana miejsce bo dla mnie ani pan nie jest żadnym autorytetem ani wybitnym strategiem. Jest pan jedynie potwierdzeniem że przy naszym żużlu cały czas kręcą się ludzie dyżurni.Gotowi do powrotu na swoje dawne stanowiska choć pełniąc je swoje kluby po części do ruiny doprowadzili.Mam też świadomość że pana rola w odróżnieniu od "cudotwórcy" z Gdańska Polnego znacznie się różni bo tamten nie dość że klub rozłożył to dziś dzięki temu że zasiada w Centrali,jeszcze na nich zarabia. Ludzie,miejcie trochę honoru.
     • Patton Zgłoś komentarz
      1. Hancock 2. Jensen 3. Kasprzak 4. Holder _____________________________ 9. Hampel 10. Miedziński
      • tobijash Zgłoś komentarz
       bez szans..Miedziuna nie bedzie w finale:) ma podpisany wstepny kontrakt z Rzeszowem i jak sam powiedział: zabijac sie nie bedzie..
       • jeje Zgłoś komentarz
        1 Hancock 2 Holder 3 Miedziak 4 Hampel
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×
        Sport na ×