KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Transfery w Premier League: Daniel King liderem Ipswich Witches, Rye House Rockets ogłosiło skład

Kluby rywalizujące w żużlowej Premier League rozpoczęły budowę składów na przyszłoroczne rozgrywki. Jako pierwsi pełne zestawienie swojej drużyny ogłosili włodarze Rye House Rockets.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Od mocnego uderzenia okres transferowy rozpoczęli włodarze Ipswich Witches. W nowym sezonie liderem tego zespołu będzie Daniel King, który w tym roku zdobywał punkty dla występującego w Elite League Birmingham Brummies. King był również członkiem kadry Wielkiej Brytanii w Drużynowym Pucharze Świata. - To fantastyczne, że mamy Daniela Kinga w naszym zespole. To właśnie w Ipswich rozpoczęła się jego kariera i jest tutaj lubiany przez kibiców. Cieszę się, że od niego rozpoczęliśmy proces budowy drużyny - przekazał promotor Wiedźm, Chris Louis.
Szybko budowę kadry na nowy sezon zakończyli włodarze Rye House Rockets. W przyszłym roku barwy drużyny z Hoddesdon bronić będą Edward Kennett, Nikolaj Busk Jakobsen, Jason Garrity, Tyson Nelson, Steve Boxall, Kasper Lykke Nielsen oraz Luke Bowen. - Wierzę, że ten zespół stać na duże sukcesy. Naszym kapitanem będzie Edward Kennett. Jestem szczęśliwy, że każdy z tych zawodników zdecydował się podpisać kontrakt z naszym klubem - powiedział promotor Rakiet, Len Silver.

Drugim zawodnikiem, który związał się umową ze Scunthorpe Scorpions jest Ryan Douglas. Oprócz Australijczyka barw Skorpionów w nowym sezonie na pewno bronić będzie Nike Lunna. Douglas zawodnikiem zespołu ze Scunthorpe jest od 2013 roku. - Jestem zachwycony, że Ryan Douglas nadal będzie zawodnikiem Skorpionów. To jest bardzo waleczny zawodnik, dla którego nie ma straconych pozycji. Do tego kupił dwa motocykle od Darcy'ego Warda. Ryan spisuje się coraz lepiej i może być liderem naszej drużyny - przyznał szef Skorpionów, Rob Godfrey.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaygb.co
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×