Gregoric oficjalnie w Rawiczu

Maks Gregoric oficjalnie został pierwszym zawodnikiem Kolejarza Rawicz na sezon 2009. Kontrakt został podpisany bez gwarancji startowych, jego występy będą uzależnione od prezentowanej dyspozycji.

Dawid Bilski

Słoweński żużlowiec w minionych rozgrywkach startował w KSM Krosno, debiutując w polskiej lidze. W barwach "Wilków" wystąpił trzykrotnie osiągając średnią biegopunktową 0,846. 23-letni żużlowiec w tym roku zajął czwarte miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Słowenii. Ma także na swoim koncie złoty medal w rywalizacji drużynowej.

Maks Gregoric trafił do rawickiego klubu po poleceniu działaczom przez Jerneja Kolenkę. Reprezentował on barwy Kolejarza w ostatnich sezonach, ale musiał zakończyć karierę z powodu kontuzji.

Jak informuje strona rawickich "Niedźwiadków" wkrótce powinniśmy poznać nazwiska kolejnych żużlowców tej drużyny.