Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Słabe występy zawodników Kolejarza Intermarche Rawicz w Krośnie

W czwartek drużynę Kolejarza Intermarche Rawicz czeka wyjazdowy mecz przeciwko KSM Krosno. Dla połowy zawodników Niedźwiadków będzie to pierwszy występ na torze przy ulicy Legionów.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Spośród zawodników, którzy znaleźli się w awizowanym składzie Kolejarza Intermarche Rawicz na mecz w Krośnie najlepiej tamtejszy tor zna Michał Łopaczewski. Wychowanek bydgoskiej Polonii w 2012 roku był zawodnikiem KSM i wystąpił w dwóch domowych spotkaniach tej drużyny, w których łącznie zdobył 10 punktów i bonus w ośmiu startach. Lepiej "Łopata" spisał się przed rokiem, kiedy to dla Niedźwiadków wywalczył 9 "oczek" i bonus w pięciu wyścigach.


Trzykrotnie w ostatnich latach w meczach ligowych na obiekcie w Krośnie wystąpił Mariusz Staszewski. W swoim najlepszym spotkaniu zapisał on na swoim koncie 11 punktów w pięciu startach (sezon 2011). Rok wcześniej zdobył 5 "oczek" w trzech biegach, a w poprzednim sezonie z Staszewski z Krosna wyjechał z 5 punktami w pięciu wyścigach.

Dwa razy w Krośnie ścigał się Wojciech Lisiecki, który zdecydowanie lepiej wspominać może zeszłoroczny mecz przeciwko Wilkom. "Lisek" wywalczył w nim 10 "oczek" i dwa bonusy i był jednym z liderów rawickiego klubu. Wcześniej w Krośnie ścigał się on w 2011 roku. Wówczas był na początku swojej kariery i w czterech wyścigach zdobył punkt.

W awizowanym zestawieniu Niedźwiadków znaleźli się również Anders Thomsen, Steven Mauer i Mateusz Burzyński. Żaden z tych zawodników w przeszłości nie ścigał się na krośnieńskim torze. Nie jest wykluczone, że mimo serii słabych występów kolejną szansę otrzyma Ryan Fisher, lecz dla Amerykanina również byłby to pierwszy start w Krośnie.

Statystyki zawodników Kolejarza Intermarche Rawicz w meczach ligowych w Krośnie (w latach 2010-2014):

Zawodnik Mecze Punkty Biegi Śr. bieg
Mariusz Staszewski 3 21 13 1,615
Michał Łopaczewski 3 21 13 1,615
Wojciech Lisiecki 2 14 9 1,556
Anders Thomsen nie jechał
Steven Mauer nie jechał
Mateusz Burzyński nie jechał

Czy mimo słabych statystyk na krośnieńskim torze Niedźwiadki nawiążą walkę z KSM Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×