WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Marcin Turowski najlepszy w Europie

W sobotę w Olching rozegrano finał europejskiej edycji Youth Gold Trophy na motocyklach o pojemności 125 ccm. W turnieju najlepszy okazał się [tag=42918]Marcin Turowski[/tag].
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Polak w wyścigu finałowym wyprzedził Brytyjczyka Kyle Bickley'a oraz Czecha Filipa Sifaldę.

Na ósmej pozycji sklasyfikowano Karola Żupińskiego, a dziesiąty był Denis Zieliński.


Wyniki:
1. Marcin Turowski (Polska) - 12 (4,3,5) + 1 miejsce w finale A
2. Kyle Bickley (Wielka Brytania) - 12 (2,5,5) + 2 miejsce w finale A
3. Filip Sifalda (Czechy) - 14 5,4,5) + 3 miejsce w finale A
4. Jan Kvech (Czechy) - 13 (4,5,4) + 4 miejsce w finale A
5. Tim Wunderer (Niemcy) - 11 (5,4,2) + 5 miejsce w finale A
6. William Kruit (Holandia) - 8 (1,4,3) + 6 miejsce w finale A
7. Petr Chlupac (Czechy) - 11 (5,2,4) + 3 miejsce w finale B
8. Karol Żupiński (Polska) - 8 (3,3,2) + 4 miejsce w finale B
9. Maximilian Troidl (Niemcy) - 9 (4,1,4) + 5 miejsce w finale B
10. Denis Zieliński (Polska) - 8 (3,5,u) + 6 miejsce w finale B
11. Harry McGurk (Wielka Brytania) - 7 (2,2,3) + 1 miejsce w finale C
12. Marvin Wiegert (Niemcy) - 7 (1,3,3) + 2 miejsce w finale C
13. Finn Loheider (Niemcy) - 1 (1,0,0)  + 3 miejsce w finale C
14. Chayenne Wiegert (Niemcy) - 4 (2,1,1) + 4 miejsce w finale C
15. Kevin Luck (Niemcy) - 4 (3,1,0) + 5 miejsce w finale C
16. Christian Wagemans (Holandia) - 4 (0,2,2) + 6 miejsce w finale C
17. Jeffrey Sijbesma (Holandia) - 1 (0,0,1)
18. Margriet Diever (Holandia) - 1 (0,0,1)
19. Ann-Kathrin Gerdes (Niemcy) - NS
20. Luca Kastner (Niemcy) - NS

Bieg po biegu:
1. Sifalda, Turowski, Zieliński, Bickley, Kruit, Wagemans
2. Wunderer, Kvech, Żupiński, McGurk, M. Wiegert, Sijbesma
3. Chlupac, Troidl, Luck, C. Wiegert, Loheider, Diever
4. Kvech, Kruit, Turowski, McGurk, Troidl, Loheider
5. Bickley, Sifalda , Żupiński, Chlupac, C.Wiegert, Sijbesma
6. Zieliński, Wunderer, M.Wiegert, Wagemans, Luck, Diever
7. Turowski, Troidl, McGurk, Wunderer, Sijbesma, Luck
8. Sifalda, Chlupac, M.Wiegert, Wagemans, C.Wiegert, Loheider
9. Bickley, Kvech, Kruit, Żupiński, Diever, Zieliński (u)

Finał C:
McGurk, M. Wiegert, Loheider, C. Wiegert, Luck, Wagemans

Finał B:
Wunderer, Kruit, Chlupac, Żupiński, Troidl, Zieliński (ns)

Finał A:
Turowski, Bickley, Sifalda, Kvech, Wunderer, Kruit (u)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway-forum.de

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • jestem tu nowy 0
    I wszystkie miejsca były obsadzone, a on widocznie sie nie załapał ;)
    Jedi Jak to nie ma? Dzisiaj był Nice Cup przykładowo :)
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • FAN MINI ŻUŻLA 0
    Marcin mimo że posiada LŻ może startować wg regulaminu również w zawodach miniżużlowych. Lepiej chyba, że trenuje i nie zaprzestaje jazdy niż miałby grzać ławkę na Moto Arenie i czekać z założonymi rękoma.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • eddy 0
    moze bedzie z niego talent na miare Pawelka!
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×