KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ruszyła sprzedaż biletów na MIM Nice PLŻ

W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski.

Mateusz Domański
Mateusz Domański

Wejściówki można nabywać w sekretariacie gnieźnieńskiego klubu (ul. Wrzesińska 25) od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.

Ceny biletów kształtują się następująco:
- trybuna główna - 30 zł
- normalny - 22 zł
- ulgowy - 18 zł (kobiety,uczniowie gimnazjów,szkół ponadgimnazjalnych,studenci do 26. roku życia oraz seniorzy po skończeniu 65. roku życia.)
Program zawodów - 8zł (nie uprawnia do wstępu)

Uczniowie szkół podstawowych oraz młodsze dzieci – wstęp na bilet bezpłatny.
Lista startowa MIM Nice PLŻ: 1. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) 2. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) 3. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik) 4. Andrzej Lebiediew (Łotwa, Lokomotiv Daugavpils) 5. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) 6. Hans Andersen (Dania, Orzeł Łódź) 7. David Watt (Australia, Speedway Wanda Instal Kraków) 8. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz) 9. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) 10. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) 11. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz) 12. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) 13. Witalij Biełousow (Rosja, Orzeł Łódź) 14. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) 15. Oskar Fajfer (KS Toruń) 16. Patryk Dudek (SPAR Falubaz Zielona Góra)

Harmonogram zawodów:
17:00 - okolicznościowe pokazy
17:15 - prezentacja zawodników
17:30 - pierwszy bieg (live TVP Sport)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
start.gniezno.pl
Komentarze (14)
 • TylkoSKS Zgłoś komentarz
  Łukasik i spółka niech sami sobie oglądają tą padakę! Nawet turniej w którym zawsze uczestniczyły dobre nazwiska sprowadzili do poziomu chłamu!
  • qwertyzxcvb Zgłoś komentarz
   Przecież na koronie sprzedaje osoba blisko związana z klubem i zarządem więc chyba logiczne że swojemu trzeba dać zarobić. Prywatny cyrk a nie profesjonalny klub niestety.
   • kibictżSG Zgłoś komentarz
    wg mnie walka pomiędzy byłym królem Dudkiem a Lebiediwem i może Gałą informacja dla kibiców przyjezdnych pomimo regulaminu klubu o wnoszeniu na teren stadionu napojów w butelkach
    Czytaj całość
    plastikowych regulamin nie stanowi o ich wielkości nie wniesiecie żadnych napoi dla sowich dzieci będziecie musieli kupić ciepłe napoje na koronie ( nie pisze ich nazwy z uwagi na reklamę ) prosiłem o wyjaśnienie tego jako kibic TŻ SG do dziś nie otrzymałem odpowiedzi w zapisie regulaminu klubu napisane jest tylko o zakazie wnoszenia napoi w butelkach szklanych ja natomiast nie zostałem wpuszczony w oryginalnie zamkniętym Kubusiem woterem 1 litr ochrona wytłumaczyła mi że jest za duży na następny mecz zakupiłem inny napój wielkości 0,5 litra dla siebie i dzieci też musiałem go wyrzucić wytłumaczono mi że musi być 0,4 litra ale na stadionie można zakupić ten sam ciepły gazowany napój w butelce 0,5 litra jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o .......... a klub spada i ..... szkoda komentować
    • AMBROS Zgłoś komentarz
     Kolejnym pseudo Marketingowym zagraniem jest sprawa z biletami ulgowymi dla emerytów i rencistów. Obecnie takich w Gnieźnie nie ma, pozostali tylko "seniorzy po skończeniu 65 roku
     Czytaj całość
     życia" Skandal i Kompromitacja. Jeszcze tydzień temu informowano o cenach biletów dla emerytów i rencistów w Gnieźnie. Teraz tylko dla seniorów. Wstyd Start Gniezno.
     • AMBROS Zgłoś komentarz
      Z moich informacji(niepotwierdzone) wynika że Miasto Gniezno(Urząd Miejski) jako główny sponsor tych pseudo Mistrzostw zakupił kilka tysięcy biletów dla dzieci, które bezpłatnie mają
      Czytaj całość
      zostać rozdane dzieciom w szkołach. Podobno te bezpłatne bilety to zwykle "świstki" kartki papieru, bez kodu kreskowego jak i bez numeracji! Bilety nie mają Numerów, co jest dziwne gdyż klub Start Gniezno posiada nowoczesny system biletowy(cały czas zresztą udoskonalany), od początku sezonu 2015. Czy ktoś słyszał o tych dziwnych biletach, bo informacje kibiców które do Mnie docierają w tej kwestii są bardzo dziwne i niepokojące?!
      • NajlepszyManagerWSieci Zgłoś komentarz
       kto normalny na to pójdzie? Tylko idiota ze swoich pieniedzy bedzie spłacał długi nieudaczników. Pamiętaj kupujesz bilet to Twoja kasa idzie albo do kieszeni kogoś z zarządu albo na
       Czytaj całość
       spłatę długu który narobili Ci ludzie.
       • siber Zgłoś komentarz
        Jedyny turniej w Polsce gdzie do MIM Nice PLŻ ,doklejono drugi turniej o KBCH . Jedyny turniej w Polsce gdzie bilety ZA 18 zł - emeryci i renciści od 65. roku życia ( tak było napisane
        Czytaj całość
        tydzień wcześniej ) .Chociaż w WIELU przypadkach emerytem można zostać wcześniej a rencistą jeszcze wcześniej. Jedyny taki turniej ,kiedy z emerytów i rencistów zrobiono seniorów po 65 roku życia za 18 zł - wersja dzisiejsza !!! Naprawdę władze tego klubu mają popier..lone w głowach !!
        • Radi Zgłoś komentarz
         Bally nie jedzie?
         • PiciuSKS Zgłoś komentarz
          Ciekawe jaka będzie frekwencja, bo jak wiadomo klimatu dla żużla za bardzo teraz u nas nie ma. Wyniki i postawa drużyny robi frekwencję na każdych dosłownie zawodach.
          • AMON Zgłoś komentarz
           Jedyny turniej w Polsce przed którym jest odśpiewany pierwszy hymn Polski Bogu rodzica :)
           Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
           ×
           Sport na ×