KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Daniel Kaczmarek wygrał I rundę MIMW w Pile

Zwycięstwem Daniela Kaczmarka zakończyła się zaległa I runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski w Pile. Drugie miejsce zajął Bartosz Smektała.

Robert Szłapak
Robert Szłapak

Wyniki:
1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 13 (2,3,2,3,3)
2. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 12 (0,3,3,3,3)
3. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 12 (1,3,3,2,3)
4. Norbert Krakowiak (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) - 10 (2,0,3,3,2)
5. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 10 (3,2,u,3,2)
6. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) - 10 (1,2,3,1,3)
7. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - 9 (3,1,2,2,1)
8. Michał Piosicki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 9 (2,3,1,1,2)
9. Mateusz Borowicz (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) - 8 (3,1,2,d,2)
10. Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź) - 7 (3,2,1,0,1)
11. Marek Lutowicz (Fogo Unia Leszno) - 6 (2,2,0,2,0)
12. Marcin Wawrzyniak (Speedway Wanda Instal Kraków) - 4 (0,1,1,2,0)
13. Dmytro Mostowik (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) - 3 (0,0,2,u,1)
14. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 3 (1,1,0,1,0)
15. Jarosław Paliwoda (Polonia Piła) - 2 (1,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Lutowicz, Paliwoda
2. Kubera, Kaczmarek, Nowak, Smektała
3. Gała, Piosicki, D. Wawrzyniak, M. Wawrzyniak
4. Borowicz, Krakowiak, Ajtner-Gollob, Mostowik
5. Piosicki, Kubera, Borowicz, Paliwoda
6. Nowak, Ajtner-Gollob, D. Wawrzyniak
7. Smektała, Lutowicz, M. Wawrzyniak, Krakowiak
8. Kaczmarek, Niedźwiedź, Gała, Mostowik
9. Nowak, Mostowik, M. Wawrzyniak, Paliwoda
10. Krakowiak, Gała, Kubera (u)
11. Ajtner-Gollob, Kaczmarek, Piosicki, Lutowicz
12. Smektała, Borowicz, Niedźwiedź, D. Wawrzyniak
13. Smektała, Gała, Ajtner-Gollob, Paliwoda
14. Kaczmarek, M. Wawrzyniak, Borowicz (d)
15. Kubera, Lutowicz, D. Wawrzyniak, Mostowik (u)
16. Krakowiak, Nowak, Piosicki, Niedźwiedź
17. Kaczmarek, Krakowiak, Paliwoda, D. Wawrzyniak
18. Smektała, Piosicki, Mostowik
19. Nowak, Borowicz, Gała, Lutowicz
20. Ajtner-Gollob, Kubera, Niedźwiedź, M. Wawrzyniak

Sędzia: Tomasz Fiałkowski
Widzów: 150

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (8)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×