Kokpit Kibice

Bracia Pawliccy wspierają Warda i Adamsa. "Kevlary zostaną oddane na licytację"

Przemysław Pawlicki w 4. finale SEC wystąpił w kevlarze z ciekawym designem. Kombinezon "Shamka" składał się z połówek projektów strojów Darcy'ego Warda i Leigh Adamsa.
Dawid Borek
Dawid Borek

- Tak naprawdę to pomysł mojego brata. Piter będzie występował w tym kombinezonie w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. Ja natomiast założyłem go na ostatnią rundę SEC. Chcemy w ten sposób wspomóc kolegów z toru. Kevlary na pewno zostaną oddane na licytację, a zebrane pieniądze z akcji przeznaczymy na Darcy'ego Warda i Leigh Adamsa - zdradził Przemysław Pawlicki w rozmowie z leszczynskisport.pl.

Przemysław Pawlicki w nietypowym kevlarze Przemysław Pawlicki w nietypowym kevlarze
W 4. finale SEC w Ostrowie "Shamek" wywalczył łącznie 10 punktów. W biegu finałowym zawodnik Fogo Unii Leszno przekroczył linię mety na ostatnim miejscu. - W sumie to otarłem się o zwycięstwo. W ostatnim biegu mogło wydarzyć się dosłownie wszystko. Szkoda, że tak wyszło. Popełniłem błąd przy doborze kolein, ponieważ miałem wziąć tę nieco głębszą. Zaryzykowałem z inną i to ryzyko mi się nie opłaciło - wytłumaczył.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
leszczynskisport.pl

Komentarze (5):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×