KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Przewodniczący GKSŻ ocenia członków

Trzech spośród pięciu członków obecnej GKSŻ kandyduje na kolejną kadencję. Jak ocenia ich przewodniczący komisji Piotr Szymański?

Damian Gapiński
Damian Gapiński

Już wkrótce zaprezentujemy materiał, w którym dokonamy podsumowania realizacji strategii sportu żużlowego przez Główna Komisję Sportu Żużlowego. Znajdzie się z nim również ocena pracy przewodniczącego Piotra Szymańskiego. Zanim do tego dojdzie, Piotra Szymańskiego poprosiliśmy o ocenę działań jego współpracowników. Z obecnej komisji, oprócz przewodniczącego o reelekcję starać się będą Łukasz Szmit i Zbigniew Fiałkowski. - Łukasz Szmit to jeden z najlepszych prawników zajmujących się tematyką sportową w naszym kraju. Na pewno nie wymieniłbym go na inną osobę. Doświadczenie w tym zakresie odgrywa kluczowe znaczenie. Łukasz przez ten okres poznał specyfikę sportu żużlowego. Odpowiadał za sprawy regulaminowe i bardzo w tym temacie nam pomógł. Ma dużą wiedzę prawniczą. Z kolei Zbigniew Fiałkowski odpowiadał za kontakty z klubami. Zdaje sobie sprawę, że bardzo często wypominane jest mu pochodzenie z Grudziądza, ale pamiętajmy, że w żużlu każdy jest związany z jakimś ośrodkiem. Nie ma osób niezależnych. Ja z realizacji tematów, które zostały mu zlecone jestem bardzo zadowolony - powiedział Piotr Szymański.

Z różnych powodów do nowej GKSŻ nie startują Maciej Polny i Joanna Skrzydlewska. - Maciej Polny odpowiadał za pozyskiwanie sponsorów i z tego również się wywiązał. Był odpowiedzialny również za sprawy marketingowe. Joanna Skrzydlewska współpracowała z nami zbyt krótko, aby móc ocenić jej wkład w pracę GKSŻ. Odpowiadała za sprawy wizerunkowo-marketingowe. Na pewno wiele jej pomysłów wykorzystamy w kolejnych latach. Teraz zwyczajnie zabrakło na to czasu - dodał przewodniczący GKSŻ.

Komisja to organ społeczny, który bieżące problemy żużla analizuje na zwoływanych co jakiś czas posiedzeniach. Jej członkowie realizują przydzielone im zadania po pracy. Przewodniczący GKSŻ zdaje sobie sprawę, że dla rozwoju żużla potrzeba w tym zakresie zmian. - Musimy sobie zdawać sprawę, że nie jesteśmy jak przykładowo Speedway Ekstraliga organem w pełni profesjonalnym. Działamy społecznie. Wynagrodzenie uzyskuje przewodniczący, ale jest ono na poziomie dającym możliwość rekompensaty poniesionych kosztów i prawnik. W tym zakresie musi dojść do zmian, jeżeli chcemy od GKSŻ wymagać więcej - zakończył Piotr Szymański.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (18)
 • Ostrówek Zgłoś komentarz
  Kolego problem polega na tym że Grudziądza nie lubi już coraz więcej kibiców z różnych klubów, także wielu z mojego.Wiadomo dlaczego i niema co się o to kłócić. Czy wam się wiedzie
  Czytaj całość
  tak dobrze a nawet lepiej ? Hm ciekawe. Może dowodem na to że to nie prawda , są fakty, że od lat nie potrafiliście awansować do najśmieszniejszej ligi świata a w końcu się w niej znaleźliście dzięki Fiałkowskiemu przy stoliku, by spaść z hukiem . Powodzenia w pierwszej lidze i sportowego awansu . Albo w tej najśmieszniejszej i sportowego utrzymania w niej.
  • k 53 GKM Zgłoś komentarz
   Powodzenia w wyborach Panie Zbyszku.GKm/Torun.
   • opolanin Zgłoś komentarz
    Szymek przestan pitolic i wez sie wreszcie za porzadna robote,bo do tej pory czego sie nie dotkniesz zamienia sie w g**no.
    • Alibaba Zgłoś komentarz
     Po przeczytaniu powyższego, doszedłem do wniosku, że największym członkiem jest sam przewodniczący.
     • realista 50 Zgłoś komentarz
      Rafi 123- komplementujesz Fiałkowskiego jak Duda -Kaczyńskiego. Ja uważam że GKSZ bez Fiałkowskiego byłaby bardziej wiarygodna i normalna. Wyrządził dużo złego dla żużla i jakby
      Czytaj całość
      miał trochę pokory i przyzwoitości to sam by zrezygnował. To właśnie cechuje wielkich ludzi. Rafi- widocznie takich ludzi nie spotkałeś w życiu. A Szymański, no cóż ,lepiej pracować w gronie" kolesiostwa" niż z osobami nowymi, prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Ostrówek Zgłoś komentarz
       Ręka rękę myje . Aby w tym sporcie zaczęło się zmieniać na lepsze muszą zniknąć Fiołek i Szymański. Kibole z gkm liżą d.. swojemu Zbysiowi a jednocześnie trzęsą swoimi w obawie
       Czytaj całość
       że go braknie przy korycie. Wtedy koniec z e-lipą i zielonym stolikiem.
       • Mr Darek Zgłoś komentarz
        Wiadomo że każdy z GGSŻ-u pochodzi z jakiegoś miasta żużlowego ale nikt tyle wa łków nie kręci dla swojego klubu, co ten z Grudziądza. Czyli krę. tacz Fiałkowski.
        • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
         P.Piotrze aby kogoś ocenić należał by przyjrzeć się i przeczytać recenzje o sobie ,oraz siebie ocenić,Ocenianie nie należy do fanów choć swe zdanie powiedzieli o panach startujących
         Czytaj całość
         do michy Jak wszyscy głośno komentują wraz z P,Piotrze dla kogo się ten cyrk robi. Ale tego co się dla niego robi czyli FANA, KIBUCA LUB SYMPATYKÓW TEGO SPORTU ,.Ale głosu nie słuchacie robicie swoje aby nie doszło do bojkotu przez tych co się dla nich to robi.
         • RECON_1 Zgłoś komentarz
          Szkoda ze sam siebie,nie,ocenil.
          • tomas68 Zgłoś komentarz
           Żenujący gościu popatrz w lustro a potem oceniaj innych hehe.
           • FAKjuJACK Zgłoś komentarz
            Zbyyyyszek Fiałkowski AJA JO AJA JO AJA JO !!!!!!!!
            • obladi Zgłoś komentarz
             Zbigniew musi być bo kto jak nie on umie rozmawiać z mediami?
             • pawel88 Zgłoś komentarz
              Kryterium numer jeden kto ma mocniejszą głowę hehe. Wiadomo,ze Szymański nie powie nic negatywnego :D Działamy społecznie. Wynagrodzenie uzyskuje przewodniczący, ale jest ono na poziomie
              Czytaj całość
              dającym możliwość rekompensaty poniesionych kosztów i prawnik. W tym zakresie musi dojść do zmian, jeżeli chcemy od GKSŻ wymagać więcej - zakończył Piotr Szymański. Hi hi :D
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×