Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wanda rozmawia z polskimi zawodnikami. Kolejne kontrakty niebawem

Speedway Wanda Instal otrzymała licencję warunkową i może ze spokojem wybiegać myślami do kolejnego sezonu. Jak zapowiada prezes Paweł Sadzikowski, klub zakłada, że jeszcze w tym roku podpisze kolejne kontrakty.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

Krakowianie otrzymali we wtorek popołudniu decyzję zespołu licencyjnego. Z ostatecznego werdyktu są w pełni zadowoleni. - Wiedzieliśmy od początku, że będzie to licencja warunkowa. Nie mamy jeszcze na obiekcie dmuchanej bandy, ale mamy czas do marca, by się z tym uporać. Spokojnie zdążymy. Jeśli chodzi o kwestię finansów, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Możemy więc spokojnie przygotowywać się do sezonu - wyjaśnił prezes Paweł Sadzikowski.

Chris Harris, Sam Masters, Kenneth Hansen, Josh Grajczonek, Patrick Hougaard i Daniel Pytel to zawodnicy, którzy na pewno będą w przyszłym roku reprezentować barwy Speedway Wandy Instal Kraków. Włodarze klubu pracują teraz nad pozostałymi kontraktami. - Obecnie czekamy na początek okresu transferowego i prowadzimy rozmowy z zawodnikami. Kolejne kontrakty pojawią się niebawem. Można spodziewać się ich jeszcze w grudniu - zaznaczył Sadzikowski.

Krakowianie nie ukrywają, że muszą wzmocnić swoją kadrę polskimi seniorami. Jak informowaliśmy już wcześniej, na celowniku klubu znaleźli się doświadczeni zawodnicy - Piotr Świderski i Sebastian Ułamek. Niewykluczone, że to jeden z tych żużlowców podpisze niebawem umowę z krakowianami. - Póki prowadzone są rozmowy, nie chcę komentować sprawy nazwisk. Będą to na pewno zawodnicy, którzy okażą się wzmocnieniem naszego zespołu - podsumował prezes krakowskiego klubu.

Który zawodnik bardziej pasowałby do Wandy Kraków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (11):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×