KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wanda rozmawia z polskimi zawodnikami. Kolejne kontrakty niebawem

Speedway Wanda Instal otrzymała licencję warunkową i może ze spokojem wybiegać myślami do kolejnego sezonu. Jak zapowiada prezes Paweł Sadzikowski, klub zakłada, że jeszcze w tym roku podpisze kolejne kontrakty.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

Krakowianie otrzymali we wtorek popołudniu decyzję zespołu licencyjnego. Z ostatecznego werdyktu są w pełni zadowoleni. - Wiedzieliśmy od początku, że będzie to licencja warunkowa. Nie mamy jeszcze na obiekcie dmuchanej bandy, ale mamy czas do marca, by się z tym uporać. Spokojnie zdążymy. Jeśli chodzi o kwestię finansów, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Możemy więc spokojnie przygotowywać się do sezonu - wyjaśnił prezes Paweł Sadzikowski.

Chris Harris, Sam Masters, Kenneth Hansen, Josh Grajczonek, Patrick Hougaard i Daniel Pytel to zawodnicy, którzy na pewno będą w przyszłym roku reprezentować barwy Speedway Wandy Instal Kraków. Włodarze klubu pracują teraz nad pozostałymi kontraktami. - Obecnie czekamy na początek okresu transferowego i prowadzimy rozmowy z zawodnikami. Kolejne kontrakty pojawią się niebawem. Można spodziewać się ich jeszcze w grudniu - zaznaczył Sadzikowski.

Krakowianie nie ukrywają, że muszą wzmocnić swoją kadrę polskimi seniorami. Jak informowaliśmy już wcześniej, na celowniku klubu znaleźli się doświadczeni zawodnicy - Piotr Świderski i Sebastian Ułamek. Niewykluczone, że to jeden z tych żużlowców podpisze niebawem umowę z krakowianami. - Póki prowadzone są rozmowy, nie chcę komentować sprawy nazwisk. Będą to na pewno zawodnicy, którzy okażą się wzmocnieniem naszego zespołu - podsumował prezes krakowskiego klubu.

Który zawodnik bardziej pasowałby do Wandy Kraków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (12)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×