Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Jason Doyle pojedzie w turnieju Ben Fund Bonanza

12 marca na torze w King's Lynn rozegrany zostanie charytatywny turniej Ben Fund Bonanza. Organizatorzy ogłosili nazwiska kolejnych uczestników tej imprezy. Jednym z nich będzie Jason Doyle.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
fot Jarek Pabijan / fot. Jarek Pabijan

Ben Fund Bonanza to tradycyjny turniej, który odbywa się na początku sezonu na Wyspach Brytyjskich. Dochód z tych zawodów przeznaczony jest na leczenie kontuzjowanych żużlowców, a sama impreza cieszy się dużą popularnością wśród kibiców. Tegoroczna edycja Ben Fund Bonanzy rozegrana zostanie na Norfolk Arenie w King's Lynn.

Jednym z uczestników zawodów będzie Jason Doyle, który przerwę zimową spędził głównie na leczeniu kontuzji, jakiej nabawił się podczas październikowego Grand Prix Australii. - Mam zielone światło od lekarzy i ciężko trenuję. Wszystko jest dobrze i czekam na rozpoczęcie sezonu - zadeklarował Australijczyk.

Uczestnik cyklu Grand Prix cieszy się z zaproszenia na Ben Fund Bonanzę. Będzie to jego pierwszy występ w tej imprezie. - Wiele razy chciałem jeździć w tych zawodach, ale nigdy nie zostałem zaproszony. W przeszłości mogłem korzystać z pomocy funduszu, kiedy miałem problemy z barkiem. Teraz mogę pomóc innym - przyznał Doyle.

Znany jest format rozegrania tegorocznej edycji Ben Fund Bonanzy. W zawodach wystąpi dwudziestu zawodników, którzy w fazie zasadniczej walczyć będą o awans do finału. Każdy z uczestników turnieju na torze zaprezentuje się co najmniej w czterech biegach.

Uczestnicy Ben Fund Bonanzy:
Chris Harris
Jason Doyle
Josh Auty
Robert Lambert
Lewis Kerr
Bjarne Pedersen
Richie Worrall
Steve Worrall
Ulrich Ostergaard
Josh Bates
Nicolai Klindt
Rory Schlein
Ben Barker
Simon Stead
Mads Korneliussen

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
kingslynnstars.co
Komentarze (4):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×