Kai Huckenbeck zawodnikiem King's Lynn Stars

Włodarze King's Lynn Stars skompletowali skład na nadchodzące rozgrywki Elite League. Ostatnim zawodnikiem, który podpisał kontrakt z Gwiazdami jest Kai Huckenbeck.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Dla niemieckiego żużlowca będzie to debiutancki sezon na Wyspach Brytyjskich. Kai Huckenbeck to jeden z najlepszych niemieckich żużlowców, który dla King's Lynn Stars ma być nadzieją na przyszłość. - Musimy myśleć o naszej przyszłości i poprzez podpisanie kontraktu z Huckenbeckiem robimy to. On ma przed sobą świetlaną przyszłość i może dojść w żużlu bardzo daleko - przyznał Buster Chapman, szef Gwiazd.

- Kai miał wspólny trening z Robertem Lambertem i byliśmy pod wrażeniem tego, co potrafi. On dobrze wygląda na motocyklu. Jesteśmy przekonani, że Kai może być silnym punktem naszego zespołu i cieszymy się, że sprowadziliśmy go do King's Lynn Stars i Elite League - powiedział Chapman.

Oprócz Niemca umowy z Gwiazdami podpisali Robert Lambert, Rory Schlein, Lewis Rose, Mads Korneliussen, Carl Wilkinson i Simon Lambert. Z kolei Niels Kristian Iversen ma startować w barwach zespołu z King's Lynn do momentu wyleczenia kontuzji przez Troy'a Batchelora.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×