Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WSL: Elit Vetlanda liczy na dobrą jazdę Jarosława Hampela

23 kwietnia na torze w Wolfslake Elit Vetlanda będzie bronić tytułu w World Speedway League. Mistrzowie Szwecji liczą na dobrą jazdę wracającego po kontuzji Jarosława Hampela.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

Przed rokiem Elit Vetlanda zwyciężyła w World Speedway League. W tym sezonie mistrzowie Szwecji mają szansę obronić tytuł. W Vetlandzie trwa niecierpliwe oczekiwanie na zawody, które rozegrane zostaną na torze w Wolfslake.

W składzie zespołu z Vetlandy znalazł się ambasador World Speedway League Jarosław Hampel, który większość poprzedniego sezonu stracił z powodu kontuzji, ale był obecny ze swoją drużyną podczas finałowych meczów w Szwecji. Kibice Elit Vetlandy, a także osoby związane z klubem są pewni, że Hampel po powrocie na tor będzie ścigał się na wysokim poziomie i poprowadzi swój szwedzki zespół do triumfu w WSL.

- Jesteśmy bardzo dumni, że nasz kapitan Jarosław Hampel został ambasadorem World Speedway League. To bardzo ceniona osoba w żużlowym świecie i jesteśmy bardzo zadowoleni, że jest w naszym klubie przez 10 lat. Jestem pewien, że Hampel zrobi wszystko co możliwe, byśmy mogli świętować sukces w tegorocznych zawodach - powiedział Wirebrand.

- Myślę, że organizatorzy wykonali bardzo dobrą robotę i stworzyli imprezę o wysokim prestiżu. Po raz drugi z rzędu będziemy mogli uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu. To zawody, w których udział biorą cztery silne drużyny z najważniejszych lig - powiedział menedżer mistrzów Szwecji, Mikael Wirebrand.

Wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji World Speedway League zapowiadają walkę o zwycięstwo. Oprócz mistrzów Szwecji o tytuł walczyć będą Fogo Unia Leszno, Munkebo Speedway Club oraz Belle Vue Aces. - Każdy chce wygrać. Jestem przekonany, że wszystkie cztery kluby wystąpią w swoich najmocniejszych składach. Obrona mistrzowskiego tytułu nie będzie łatwa - stwierdził Wirebrand.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WSL
Komentarze (2):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×