KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Junior Fogo Unii nie traci czasu. "Sprawdzam najlepsze motocykle"

Treningi w Wittstocku były dobrą okazją do tego, by sztab szkoleniowy Fogo Unii przyjrzał się swoim młodzieżowcom. Daniel Kaczmarek testuje już motocykle, na których będzie ścigać się w Ekstralidze.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

To jak będzie wyglądać duet juniorów w leszczyńskim zespole jest na razie niewiadomą. Takie same szanse daje się Bartoszowi Smektale, Danielowi Kaczmarkowi i Dominikowi Kuberze. Dwaj pierwsi zawodnicy wybrali się wraz z Fogo Unią na treningi do niemieckiego Wittstocku.

Żaden z żużlowców nie ukrywa, że był po zimie spragniony jazdy. Niekorzystne warunki pogodowe spowodowały, że nie mogli jeszcze trenować w Lesznie na Stadionie Alfreda Smoczyka.

- Bardzo się cieszę, że udało nam się w końcu wyjechać na tor. We wtorek odbyłem w zasadzie pierwszy trening po zimie. Po pierwszych okrążeniach czułem, że brakuje mi jeszcze tego luzu na motocyklu, ale po takiej przerwie od jazdy to zrozumiałe. Ważne, że tor w Wittstocku został dobrze przygotowany i śmiało można było na nim trenować - przyznał w rozmowie z naszym portalem Daniel Kaczmarek.

Wychowanek leszczyńskiej Unii przyznaje, że testował już swój najlepszy sprzęt. - Od pierwszego treningu jeżdżę na motocyklach, których będę używał w tym sezonie. Chcę jak najszybciej się z nimi zgrać i sprawdzić, czy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik - wyjaśnił Kaczmarek.

Pierwszym sprawdzianem leszczyńskiej drużyny będzie Memoriał Alfreda Smoczyka. Odbędzie się on w poniedziałek 28 marca. Swój udział potwierdzili w nim wszyscy zawodnicy Fogo Unii.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (8)
 • yes Zgłoś komentarz
  Ważne jest przygotowanie sprzętu i siebie do sezonu http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/555825/ogromny-pech-daniela-kaczmarka-pozar-pochlonal-warsztat-i-motocykle
  • Iwona Plewińska Zgłoś komentarz
   Mam na imię Iwona Plewińska i jestem Mamą siedmioletniego Michasia. Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w ratowaniu życia mojego Synka. Dzięki testom przesiewowym już w
   Czytaj całość
   pierwszym miesiącu życia wykryto u niego Mukowiscydozę. Od tego momentu jest pod opieką lekarzy z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Mukowiscydoza jest nieuleczalną chorobą genetyczną, która powoduje powstawanie zmian w obrębie układu oddechowego i pokarmowego i w konsekwencji prowadzi do śmierci., Niestety, mimo wykonywanych trzy razy dziennie inhalacji i drenaży, zmiany w płucach Michałka pogłębiają się. Wydatki na leczenie z miesiąca na miesiąc wzrastają,. Teraz wynoszą one 800 - 1000 zł .miesięcznie. NFZ większości z nich nie refunduje. Zakup kosztownych leków oraz sprzętu do rehabilitacji znacznie przekracza moje możliwości finansowe.. Dlatego chwytam się każdego możliwego sposobu bo wierzę, że tak należy i tak trzeba.., Wszystko co mogę zrobić to przy pomocy leków i rehabilitacji nie dopuścić aby choroba niszczyła organizm mojego synka i wszystko co mogę uczynić to zabrać każdym sposobem fundusze na ten cel. Dlatego błagam Was bardzo o pomoc bo wierzę, że także i w Was jest nadzieja., Los Michasia jest także w Państwa rękach. Liczy się dla nas każde wsparcie i każdy dar serca. Wierzę, że na moim miejscu zrobilibyście Państwo dokładnie to samo czyli wszystko, by ratować życie najbliższej Państwu osoby. Będę Wam Wdzięczna za każdą okazaną pomoc… Nr konta: 95 1050 1979 1000 0092 2252 5892 ING BANK W tytule wpłaty proszę wpisać: „Dla Michała” Adres zamieszkania: 87-100 Toruń ul.Jana III Sobieskiego 35/22
   • paatti Zgłoś komentarz
    Powodzenia Daniel pozdro dla wszystkich graczy ze speedwaycm
    • omniscient Zgłoś komentarz
     Dziwne żeby nie testował nowego sprzętu jak stary mu się zjarał. Za to widać że nie traci czasu i walczy o pierwszy skład. Będzie z niego wiele pożytku. Ma od kogo się uczyć.
     • Shymek Zgłoś komentarz
      Taka praca /;opłaca się nam
      • UNIA LESZNO DMP 2015 Zgłoś komentarz
       Powodzenia Daniel, trzymaj gaz!!!
       • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
        Powodzenia Leszno,
        • CRACSANH Zgłoś komentarz
         Powodzenia Daniel
         Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
         ×
         Sport na ×