Kolejny trening Lokomotivu za nami. W Gnieźnie pojawili się także wychowankowie Startu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Na zdjęciu: Kjastas Puodżuks
Na zdjęciu: Kjastas Puodżuks
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałek kolejne treningowe jazdy na gnieźnieńskim owalu odbyli zawodnicy Lokomotivu Daugavpils. Ponadto w pierwszej stolicy Polski jeździli wychowankowie Startu.

Na gnieźnieńskim owalu pojawili się również Mirosław Jabłoński, Kacper Gomólski, Dawid Wawrzyniak, a także Patryk Fajfer. Podobnie jak w niedzielę, ze strony łotewskiego zespołu próbne okrążenia kręcili Maksim Bogdanow, Andrzej Lebiediew, Kjastas Puodżuks oraz juniorzy Lokomotivu Daugavpils. Poniedziałkowy trening trwał nieco ponad dwie godziny.

Warto odnotować, że żużlowcy szkoleni przez Nikołaj Kokin startowali spod taśmy. Przypomnijmy, iż w środę karminowo-biali rozegrają sparing z Orłem Łódź. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 15:30. Wstęp odbywać się będzie za okazaniem programu w cenie 10 zł.

Poniżej prezentujemy jeden z biegów z udziałem Łotyszy. Od krawężnika: Andrzej Lebiediew, Maksim Bogdanow oraz Kjastas Puodżuks.
Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (7)
avatar
sympatyk żu-żla
21.03.2016
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Niech sobie Łotysze jadą zobaczymy co zawojują w lidze,  
avatar
UNIA LESZNO kks
21.03.2016
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ja pdl w Gnieźnie pile Gorzowie trenują a w Lesznie raz po kaczych dolach dla nas...  
avatar
Krośnieński_Wilk
21.03.2016
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Miras się widzę nie opier....a i słusznie :) trenuj,trenuj chłopaku! bo liga wielkimi krokami się zbliża. Klub jak i My kibice liczymy na Ciebie chyba najbardziej w tym sezonie.  
avatar
Only Start
21.03.2016
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Łukasik ty myndo za chwile jak sam nie odejdziesz razem z twoimi pionkami to cie stamtąd wyniesiemy my kibice ... Już czas powiedzieć papapa