Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Speedway Best Pairs: Kierunek Landshut

Dopiero co zakończyła się rywalizacja w inauguracyjnych zawodach Speedway Best Pairs w Toruniu, a na horyzoncie pojawiają się już Niemcy i druga runda turnieju.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Materiały prasowe / Sławomir Kowalski / One Sport

OneSolar Arena Landshut - Ellermühle - na tym obiekcie już 5 maja najlepsze żużlowe pary stoczą bój o kolejne dziesięć punktów w klasyfikacji generalnej. Z pewnością o lepszy wynik powalczą drużyny, w których startują reprezentanci Niemiec.

- To były dla nas trudne, ale jakże ważne zawody. Poprzednio mogliśmy oglądać zmagania na MotoArenie jedynie w telewizji, a teraz sam byliśmy jego uczestnikami. Wiemy, że kibice oczekiwali po nas zdobycia większej liczby punktów, ale trzeba pamiętać, że startowaliśmy z najlepszymi żużlowcami na świecie - mówi Tobias Kroner, City Team.

- Pomimo słabszego wyniku, byliśmy jedną drużyną. Pomagaliśmy sobie wzajemnie i odbywaliśmy mini spotkania przed każdym biegiem. To była prawdziwa drużyna! - zakończył Kroner.

Świetna rywalizacja i wielkie emocje na MotoArenie sprawiły, że zainteresowanie turniejem w Landshut momentalnie się zwiększyło.

- Organizacja drugiej rundy jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę z potencjału jaki drzemie w dyscyplinie. Żużel w Niemczech znów jest na fali - mówi wiceprezes AC Landshut, Gerald Simbeck.

Bilety na zawody w Landshut do kupienia za pośrednictwem www.etix.Com

Speedway Best Pairs

M Kraj I II III Suma
1. Fogo Power 10 10 10 30
2. eKantor.pl Team 2 8 8 18+3*
3. Trans MF Pro Race Team 8 4 6 18+3
4. Monster Energy Speedway Team 6 6 4 16
5. Starkom Racing Team 4 1 1 6
6. Team Bauhaus 1 2 2 5

Pokaż całą tabelęKup bilet na 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Kliknij tutaj i przejdź na stronę sprzedażową! -->>
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (4)
 • yes Zgłoś komentarz
  "...na tym obiekcie już 5 maja najlepsze pary..." - ktoś pomyślałby, że już mamy 1 maja. Dzisiaj dopiero 12 kwietnia. Najlepsze pary? Z pewnością przypadkowe, reklamowe a nie
  Czytaj całość
  kojarzące się z żużlem.
  • Gdańskie Wybrzeże Zgłoś komentarz
   W mojej ocenie te zawody straciły poprzez zmianę zespołów. Dużo lepiej oglądało się najlepsze pary świata, nawiazywalo to pięknych lat w żużlu, które już nie wrócą...
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×