Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużlowy weekend w Rybniku. Odbędą się dwie imprezy

23 września na Stadionie Miejskim w Rybniku rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. To nie koniec wrażeń w ten weekend na Górnym Śląsku, bowiem 25 września odbędzie się mecz ROW Rybnik kontra Goście.
Marcin Karwot
Marcin Karwot
Moment startu w wyścigu żużlowym WP SportoweFakty / Karol Słomka / Moment startu w wyścigu żużlowym

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!
Będzie to mecz charytatywny, z którego cały zysk zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację trzech kontuzjowanych żużlowców Kamila Cieślara, Witalijja Biełousowa i Andrzeja Szymańskiego. Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Warto dodać, że zmianie uległa cena biletów, która początkowo była znacznie wyższa. Za wejściówkę na amfiteatr kibice zapłacą 10 zł, a za bilet na trybunę krytą 20 zł. Karnetowicze oraz dzieci do lat 12 wstęp mają za darmo. 

- To ma być forma rekompensaty dla naszych kibiców za to, co stało się przed zawodami w sobotę. Wielu z nich w oczekiwaniu na decyzję jury zawodów musiało czekać przed stadionem na otwarcie bram ponad godzinę. Raz jeszcze bardzo przepraszamy - powiedział Krzysztof Mrozek, prezes ROW-u Rybnik.

ROW Rybnik za sprawą swojej strony internetowej podał skład na niedzielny mecz. Wiadomo, że przy gliwickiej 72 zobaczymy Runego Holtę, Maksa Fricke'a, Grigorija Łagutę, Kacpra Worynę, Damiana Balińskiego, Roberta Chmiela i gościnnie, Siergieja Łogaczowa. - Wszyscy zawodnicy startują za darmo. Chcą pomóc kontuzjowanym kolegom i pożegnać się z kibicami. Mecz będzie pełen atrakcji, nie tylko sportowych - zakończy go efektowny pokaz sztucznych ogni. Do wygrania dla kibiców będą także atrakcyjne nagrody, m.in. skuter. Tego dnia też odsłonimy oficjalnie na stadionowym murze drugą już tablicę poświęconą wspaniałym rybnickim żużlowcom, tym razem Stanisławowi Tkoczowi - dodał sternik klubu.

Również o 18:00, lecz w piątek, w Rybniku rozegrany zostanie finał MDMP. -Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion. W piątek nasi juniorzy mają realne szanse na złoty medal MDMP i bardzo liczą na wasz doping. A w niedzielę będzie okazja pomóc tym, którzy stracili zdrowie na torze żużlowym. No i sezon zakończymy kosmicznym pokazem sztucznych ogni - zakończył prezes ROW-u.

ZOBACZ WIDEO: Tak Kajetanowicz jechał po drugi z rzędu tytuł ERC

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
row.rybnik.com.pl

Komentarze (7):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×