KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Noty po meczu Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz. Pierwszy łuk znowu był niezwykle ważny

Oceniamy zawodników po meczu Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz (54:36). Noty wystawione żużlowców znowu w dużej mierze zależały od rozegrania przez nich pierwszego łuku oraz dostosowania się do warunków torowych.
Eriks Upenieks
Eriks Upenieks
Linus Ekloef w kasku białym WP SportoweFakty / Romuald Rubenis / Linus Ekloef w kasku białym

Noty dla zawodników Lokomotiv Daugavpils.

Maksim Bogdanow 3. Jazda w kratkę. Po bezbarwnym pierwszym biegu, następne dwa były w jego wykonaniu dobre. W ostatnim jednak znowu była walka o trzecie miejsce, w dodatku zakończona defektem.

Siergiej Łogaczow 2. Najniższy dorobek punktowy w drużynie, gorszy nawet od juniorów. Spośród wszystkich zawodników miał największe problemy z opanowaniem motocykla w trudnych warunkach. Nie zdołał też nikogo wyprzedzić na dystansie, a przez własne błędy sam był dwukrotnie wyprzedzany przez rywali.

Kjastas Puodżuks 5. Znaczna poprawa w porównaniu z poprzednim meczem. Po wygranych startach, sprawa była załatwiona, ale tym razem nawiązywałem walkę z rywalami również i po przegranych wyjściach spod taśmy.

Tomas H. Jonasson 5. Debiutant zasłużył na taką ocenę. Raz wyprzedził rywala na dystansie, dwa razy przegrał, ale walczył do ostatnich metrów. Trzeba też brać pod uwagę fakt, że zaliczył tylko jeden trening na miejscowym torze, ale w zdecydowanie innych warunkach.

Timo Lahti 5. Zabrakło jednego, ostatniego biegu do najwyższej oceny. Bardzo pewny punkt Lokomotivu.

Oleg Michaiłow 4. Zdobywał punkty nie tylko na juniorach przeciwnika, ale dwa razy pewnie przywiózł też za plecami Oskara Ajtnera-Golloba, który w pierwszymswoim wyścigu zaprezentował się solidnie. Uznanie należy mu się za postawę fair-play, kiedy po własnym upadku nie dopuścił do przerwania wyścigu.

Davis Kurmis 4. Identyczna sytuacja, jak przy Michaiłowie. Też zdobywał punkty na juniorach, jak i seniorach oraz nie dopuścił do przerwania wyścigu.

ZOBACZ WIDEO Skromna wygrana OM i ogromna przepychanka w końcówce. Zobacz skrót meczu z Bastią [ZDJĘCIA

ELEVEN]

Noty dla zawodników Polonii Bydgoszcz.

Oskar Ajtner-Gollob 2. Chociaż po pierwszym biegu w jego wykonaniu zanosiło się na zdecydowanie inną ocenę, bo wygrał wyścig z dużą przewagą, to w dalszej części meczu prezentował się słabo i punktował tylko na młodzieżowcach.

Andriej Kudriaszow 5. Lider drużyny. Zanotował solidny wynik punktowy, a w dodatku był zawodnikiem, którego zaliczył największą ilość mijanek na dystansie. Ten fakt warto docenić.

Wiktor Kułakow 4. Trochę mniejszy dorobek punktowy, ale kilka mijanek też zaliczył. Poza pierwszym wyścigiem jechał bardzo równo.

Linus Ekloef 2. Niełatwo jest wystawić ocenę, bo zaliczył tylko trzy wyścigi. Na dystansie nie przegrywał jakoś znacznie, ale jedyny punkty zdobył na koledze z pary i juniorze Lokomotivu.

Marcin Jędrzejewski 4. Ostatnio zawody w Daugavpils nie bardzo mu się udawały, ale tym razem było inaczej mimo bardzo trudnych warunków torowych. Biegi z jego udziałem oglądało się ciekawie. Ocena mogłaby być lepsza, gdyby nie porażka z juniorami Lokomotivu.

Mateusz Jagła 1. Jedyny punkt zdobył na tak samo bezbarwnym koledze z drużyny, który w dodatku zanotował defekt motocykla. Bardzo słaba jazda w pozostałych wyścigach. Sto metrów straty do rywala było normą.

Patryk Sitarek 1. Prezentował się tka samo źle. Po dwóch defektach jazda się skończyła.

Czy słaby występ Łogaczowa był dla ciebie zaskoczeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
 • V 7 Zgłoś komentarz
  dla Łogaczowa to raczej trudny sezon ,chłopak robi krok w tył a szkoda
  • Przemasss Zgłoś komentarz
   W niedzielę i tak idę na Polonie mam nadzieję tylko ze teraz zamiast słynnej polewaczki Władek wspomni o Krystianie Rempale. W niedzielę bowiem mija pierwsza rocznica jego śmierci. Mam
   Czytaj całość
   nadzieję ze wszystkie kluby będą pamiętać.
   • witaker Zgłoś komentarz
    Do autora. Cytat z artykułu: "Po wygranych startach, sprawa była załatwiona, ale tym razem nawiązywałem walkę z rywalami również i po przegranych wyjściach spod taśmy." Autor, czy
    Czytaj całość
    Kostja? Raczej - kopiuj/wklej z wywiadu. Wstyd panie, wstyd redaktorku.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×