Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Zostań reporterem podczas PGE IMME!

To niepowtarzalna okazja, aby zadebiutować na stronie WP SportoweFakty jako prawdziwy reporter i sprawdzić się w roli dziennikarza. Nasza redakcja wespół z PGE Ekstraligą daje taką szansę wszystkim pełnoletnim adeptom dziennikarstwa.
Michał Wachowski
Michał Wachowski
PGE IMME WP SportoweFakty / Ekstraliga Żużlowa / PGE IMME

- Postanowiliśmy, że może to być ciekawa przygoda i jesteśmy gotowi zagwarantować jedną akredytację reporterską dla osoby, która przyjedzie 14 sierpnia do Gdańska i napisze reportaż z PGE IMME - mówi Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi.

Finalny materiał będzie miał gwarancję publikacji na portalu WP SportoweFakty, ale droga do tego, aby zrealizować swoje marzenie wymaga pewnego wysiłku. Najpierw należało będzie przekonać do swoich umiejętności dziennikarskich PGE Ekstraligę oraz Redakcję WP SportoweFakty. -

 Oczekujemy na teksty próbne. Mogą być one różnej długości, ale zawsze w tematyce żużlowej. Wybierzemy ten, który będzie rokował największe nadzieje na udany debiut w Gdańsku - zaznacza Dariusz Ostafiński z WP SportoweFakty.

Teksty próbne może przesłać każda osoba, która jest pełnoletnia i uważa, że spełni się w roli dziennikarza na zawodach żużlowych. Szczególnie mile widziani będą ci autorzy, którzy nie współpracują z żadną redakcją. Być może reportaż z PGE IMME w Gdańsku będzie stanowił pierwszy krok do tego, aby na stałe zagościć na łamach WP SportoweFakty lub speedwayekstraliga.pl?

Próbne teksty wraz z danymi do kontaktu (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, adres mailowy) można wysyłać do 7 sierpnia do godziny 16:00 na bestofthebest@speedwayekstraliga.pl

ZOBACZ WIDEO Zobacz na czym polega praca komisarza toru (WIDEO)

Czy będziesz oglądać turniej PGE IMME?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (5)
 • kieras Zgłoś komentarz
  Opowiadanie czas zatem zacząć. "Dawno temu, w odległej galaktyce ......"
  • PoloniaWielka Zgłoś komentarz
   Zaraz pęknę ze śmiechu. Redaktor Ostafiński będzie oceniał artykuły innych? A dlaczego nie czytelnicy. Bo Ostafińskiego oceniają najczęściej bardzo słabo. Dariusz Ostafiński ma
   Czytaj całość
   opinie dziennikarza nierzetelnego, z niewielkimi kompetencjami. Skądś się wzięło określenie "Bajkopisarz". I w sumie miałbym radę, ale naczelny pewnie do niewielu robót się nadaje. Jak ktoś komuś na imprezie mówi, że ten jest pijany, to można olać taką uwagę. Można jeszcze olać uwagi ze dwóch osób. A jak takich opinii pojawi się ze 20, to trzeba pomyśleć, czy aby nie jest się naprawdę pijanym. Teraz zamiast epitetu "pijany" wstawmy dłuższe określenie "niekompetentny laik dążący tylko do skandali, a nie posiadający wielkiej wiedzy na temat żużla". Można to skrócić, ale mogłoby być zbyt wyrazistym określeniem czy nawet wulgarnym. Czyli nici z rady. I Ostafiński ma kogoś oceniać? To niech potencjalny kandydat napisze kilka słów-wytrychów: "szok", "Tomasz Chrzanowski nie żyje...........".i na kolejnej stronie "..od kilku lat ze swoją żoną Joanną". Taki jest styl promowany przez Ostafinskiego i takie coś zostało przyniesione na SF po śmierci Damiana Gapinskiego.
   • Parablo Zgłoś komentarz
    Karierę dziennikarską czas zacząć!!!
    • UNIA LESZNO kks Zgłoś komentarz
     Oj ale nie z Darkiem
     • -stanley- Zgłoś komentarz
      Tak się zastanawiam. Recenzentem adepta dziennikarskiego ma być prawdopodobnie Dariusz Ostafiński którego artykuły maja taki "poklask" na łamach Sportowych Faktów.
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×