KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wybrzeże ruszyło z przedsprzedażą biletów na baraż. W kasach może zabraknąć wejściówek

Działacze Zdunek Wybrzeża Gdańsk spodziewają się nawet 10 tysięcy fanów na rewanżowym meczu z Get Well Toruń. Bilety na to spotkanie będą niewiele droższe niż zawsze. Podwyżka szczególnie dotknie kibiców gości.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Kibice Wybrzeża Gdańsk / Kibice Wybrzeża Gdańsk

Już od godziny 12:00 można kupować wejściówki na baraż Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń za pomocą strony bilety.wybrzezegdansk.pl. Od czwartku bilety będą dostępnie na stacji paliw MOYA przy ulicy Śnieżnej 1 w Gdańsku. Na stadionie bilety będzie można kupić dopiero w sobotę 7 października w godzinach 16.00-19.00, a w dniu meczu pierwsza kasa biletowa ma być czynna od godziny 11:30. Jak udało nam się dowiedzieć, do godziny 18:00 sprzedano około 700 biletów. Ze względu na to, że od otwarcia sprzedaży minęło 6 godzin, to zdecydowany rekord w Gdańsku. Na finał z Grupą Azoty Unią, do dnia meczu kibice zakupili w tym systemie 850 wejściówek, a w rundzie zasadniczej liczba ta wahała się w okolicach 200-300 - teraz do spotkania pozostało sześć dni.

- Zachęcamy wszystkich do zakupu biletów w przedsprzedaży. To jedyna szansa na to, by mieć pewność zakupu biletów. Już teraz otrzymujemy telefony od kibiców z całej Polski, którzy chcą przedłużyć sobie weekend z Grand Prix. Na meczu stawi się też grupa 300 fanów z Anglii. Stawka meczu jest wszystkim znana, a pojemność stadionu ograniczona - usłyszeliśmy w klubie, który nie może sprzedać więcej niż 9700 wejściówek na miejsca siedzące.

Kibice z Torunia do swojej dyspozycji będą mieli 500 wejściówek na specjalnie wydzielony sektor, które dostępne będą wyłącznie w dniu meczu, w kasie zlokalizowanej przy sektorze żółtym, od strony ulicy Zawodników. Tam znajdą się też parkingi przeznaczone tylko dla kibiców drużyny przyjezdnej. Wszyscy kibice Get Well Toruń, którzy chcą obejrzeć mecz w swoim gronie muszą znaleźć się na liście przygotowanej przez klub z Torunia. Bilety na sektor gości będą kosztowały 40 zł. Oznacza to, że toruńscy fani zobaczą mecz w tej samej cenie, co gdańszczanie w Toruniu. - Chcieliśmy być fair względem naszych kibiców. Jeśli torunianie ustalili taką cenę biletów mimo naszych sugestii, nie zostawili nam wyboru - dowiedzieliśmy się od działaczy GKŻ Wybrzeże.

Ceny biletów:

Internet, przedsprzedaż na stadionie oraz stacja paliw:

Sektor zielony/niebieski:
Bilet normalny: 30 zł
Bilet ulgowy: 20 zł

Sektor czerwony:
Bilet normalny: 40 zł
Bilet ulgowy: 30 zł

Kasy stadionowe w dniu meczu

Sektor zielony/niebieski:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 20 zł

Sektor czerwony:
Bilet normalny: 45 zł
Bilet ulgowy: 30 zł

Sektor żółty (goście):
Cena biletu: 40 zł

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zachęca do ratowania życia
Czy kibice wykupią w przedsprzedaży wszystkie bilety na baraż w Gdańsku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (57)
Zobacz więcej komentarzy (15)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×