Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Składy drużyn - Nice 1. Liga Żużlowa 2018

Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Nice 1. Ligi Żużlowej na sezon 2018.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Kacper Woryna i Lars Skupień gotowi do startu WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Kacper Woryna i Lars Skupień gotowi do startu

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2017 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2018 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2018 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


PGG ROW Rybnik

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Troy Batchelor Australia 1987
Craig Cook Wielka Brytania 1987
Artur Czaja Polska 1994
Andriej Karpow Ukraina 1987
Mateusz Szczepaniak Polska 1987
Kacper Woryna Polska 1996
Juniorzy:
Robert Chmiel Polska 1998
Przemysław Giera Polska 2001
Dawid Jona Polska 1998
Lars Skupień Polska 1997
Mateusz Tudzież Polska 2000
Miłosz Wypior Polska 1999


Trener: Antoni Skupień 


Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Mikkel Bech Dania 1994
Tomasz Chrzanowski Polska 1980
Oskar Fajfer Polska 1994
Patrick Hougaard Dania 1989
Mikkel Michelsen Dania 1994
Michał Szczepaniak Polska 1983
Anders Thomsen Dania 1994
Juniorzy:
Dominik Kossakowski Polska 1997
Marcin Turowski Polska 1999
Karol Żupiński Polska 2002


Trener: Lech Kędziora  


Orzeł Łódź

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Hans Andersen Dania 1980
Karol Baran Polska 1981
Maksim Bogdanow Łotwa 1989
Josh Grajczonek Australia 1990
Norbert Kościuch Polska 1984
Aleksandr Łoktajew Rosja 1994
Robert Miśkowiak Polska 1983
Piotr Świderski Polska 1983
Rohan Tungate Australia 1990
Juniorzy:
Mateusz Błażykowski Polska 2000
Jakub Miśkowiak Polska 2001


Trener: Janusz Ślączka


Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Daniel Davidsson Szwecja 1983
Timo Lahti Finlandia 1992
Jewgienij Kostygow Łotwa 1996
Dmytro Mostowik Ukraina 1998
Kjastas Puodżuks Łotwa 1986
Wadim Tarasienko Rosja 1994
Juniorzy:
Elvis Avgucevics Łotwa 2001
Davis Kurmis Łotwa 1999
Ernest Matjuszonoks Łotwa 2002
Oleg Michaiłow Łotwa 1999
Artiom Trofimow Łotwa 2000


Trener: Nikołaj Kokin


Euro Finannce Polonia Piła

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Pontus Aspgren Szwecja 1991
Adrian Cyfer Polska 1995
Tomasz Gapiński Polska 1982
Chris Harris Wielka Brytania 1982
Tomas H. Jonasson Szwecja 1988
Thomas Joergensen Dania 1992
Paweł Łaguta Rosja 2000
Rafał Okoniewski Polska 1980
Juniorzy:
Piotr Gryszpiński Polska 2000
Kacper Grzegorczyk Polska 1997
Patryk Fajfer Polska 1997
Krystian Iwański Polska 2002
Oskar Rowecki Polska 2000
Paweł Staniszewski Polska 1998


Menedżer: Tomasz Żentkowski


Speedway Wanda Kraków

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Joel Andersson Szwecja 1996
Lasse Bjerre Dania 1993
Rasmus Jensen Dania 1993
Marcin Jędrzejewski Polska 1987
Ernest Koza Polska 1994
Siergiej Łogaczow Rosja 1995
Justin Sedgmen Australia 1992
Victor Palovaara Szwecja 1994
Tyron Proctor Australia 1987
Claus Vissing Dania 1986
Juniorzy:
Kamil Kiełbasa Polska 2001
Bartłomiej Kowalski Polska 2002
Piotr Pióro Polska 1999
Patryk Zieliński Polska 2002


Trener: Adam Weigel


Car Gwarant Start Gniezno

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Oliver Berntzon Szwecja 1993
Adrian Gała Polska 1995
Filip Hjelmland Szwecja 1998
Mirosław Jabłoński Polska 1985
Eduard Krcmar Czechy 1996
Marcin Nowak Polska 1995
Kim Nilsson Szwecja 1990
Jurica Pavlic Chorwacja 1989
Juniorzy:
Maksymilian Bogdanowicz Polska 1998
Weronika Burlaga Polska 1999
Norbert Krakowiak Polska 1999
Damian Stalkowski Polska 1999
Szymon Szwacher Polska 2002


Menedżer: Rafael Wojciechowski 


Speed Car Motor Lublin

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
William Bjoerling Szwecja 2000
Daniel Jeleniewski Polska 1983
Andreas Jonsson Szwecja 1980
Robert Lambert Wielka Brytania 1998
Dawid Lampart Polska 1990
Sam Masters Australia 1991
Paweł Miesiąc Polska 1985
Kenny Wennerstam Szwecja 1996
Juniorzy:
Oskar Bober Polska 1997
Eryk Borczuch Polska 2000
Maciej Kuromonow Polska 1998
Wiktor Lampart Polska 2001
Emil Peroń Polska 1999


Trener: Dariusz Śledź

ZOBACZ WIDEO Sparta Wrocław nie szkoli? Andrzej Rusko zaprzecza tej teorii



POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Kto w 2018 roku wygra Nice 1. Ligę Żużlową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (134):

  • simon Zgłoś komentarz
    ROM Rybnik wygra ligę? niezły żart na 1 kwietnia ;)
    • C-K-M Zgłoś komentarz
      Ja stawiam ,że czarnym koniem będzie Motor Lublin i to on avansuje do EE.
      • fritzek Zgłoś komentarz
        jestem bardzo ciekawy kiedy skończy się ten przekręt między prezesem KS ROW a zdymisjonowanym Lagutą ? o co chodzi ? a chodzi o kasę , punkty Rybnik stracił , wylądował w I lidze ,
        Czytaj całość
        a gdzie kasa od Laguty które on dostał za zabrane punkty ?? czyż w imię honoru ( jeżeli go jeszcze posiada ) nie powinien ich zwrócić ? ale kochany prezes wszystko ładnie i cicho zamiótł miotełką pod dywan , a może to nie prawda ???????
        • Jareta Zgłoś komentarz
          W zeszłym roku jak znawcy stawiali start na 2 lub też na 3 miejscu po składzie teraz mamy spadek , lepiej jest się pozytywnie zaskoczyć niż być pewnym play-offow ;) dla ciekawych
          Czytaj całość
          zapraszam hehe m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/644016/sklady-druzyn-plz-2-20
          • Fanatyk Speedway Zgłoś komentarz
            Większość głosujących w ankiecie postawiła na Row,powiem szczerze mnie to nie przekonuje że będą z tym składem awansować.Szczepaniak mial udany sezon ale czy go powtórzy?to samo
            Czytaj całość
            Czaja iBatchelor ,ale to jest moje zdanie i można się zgodzić lub nie.Łodż z kolei zakontraktowała tylu zawodników że mogą wystąpić niesnaski na lini trener zawodnicy bo każdy będzie chciał jechać,Wybrzeże solidni obcokrajowcy ale brakuje im drugiego solidnego polaka,sam Oskar trochę mało.Lublin ciekawy skład u siebie będą mocni.Ta 1 liga w tym roku będzie naprawdę ciekawa i nie można wykluczyć niespodzianek klubów z Gniezna,Piły ,Łotwy czy Krakowa.
            • Adam Bilko Zgłoś komentarz
              gdansk max 3 miejsce brak solidnego polaka a to oznacza ze mamy sklad tak jak w zeszlym roku nic lepiej nic gorzej ale terraz mamy lodz i rybnik mocne zespoly
              • wolterusa Zgłoś komentarz
                a dla mnie to najbardziej podoba sie podejscie dzialaczy z Gniezna mloda perspektywiczna druzyna w wiekszosci zlozona z tych co wywalczyla awans takie mlode wilki a nawet jak za rok spadek to
                Czytaj całość
                co?!!!!!
                • AMON. Zgłoś komentarz
                  Gniezno ,Łodz,Gdansk.Piła i dłużnicy
                  • Profesor Miodek Zgłoś komentarz
                    1. rybnik 2. Gdańsk 3. Lódź, o 4 miejsce walka 2-3 klubow.
                    • Profesor Miodek Zgłoś komentarz
                      mowcie co chcecie ale w przyszlym sezonie 1 liga bedzie ciekawsza od elipy :D
                      • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                        1.Orzel Łódź 2.Row Rybnik 3.Motor Lublin 4.Wybrzeze Gdańsk 5.Polonia Piła 6.Lokomotiv Daugavpils 7.Start Gniezno 8.Wanda Kraków
                        • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                          Row Rybnik 1.Mat.Szczepaniak 2.A.Czaja 3.T.Batchelor 4.A.Karpov 5.K.Woryna 6.R.Chmiel 7.L.Skupien
                          • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                            Wybrzeże Gdańsk 1.O.Fajfer 2.M.Michelsen 3.A.Thomsen 4.Mich.Szczepaniak 5.P.Hougaard 6.D.Kossakowski 7.K.Zupinski
                            Zobacz więcej komentarzy (121)
                            Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
                            ×
                            Sport na ×