WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Skład Ekantor.pl Falubazu ewenementem na skalę kraju

Skład Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra w przyszłym sezonie będą tworzyli w większości wychowankowie zielonogórskiego klubu. - To ewenement na skalę kraju - przyznał Tomasz Walczak.
Dawid Borek
Dawid Borek
WP SportoweFakty / falubaz.com / Michael Jepsen Jensen, Grzegorz Zengota, Kacper Gomólski - nowi w Falubazie.

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!

Zielonogórscy działacze po zakończeniu sezonu mieli wiele pracy przy budowie składu. Ostatecznie związali się kontraktami z Grzegorzem Zengotą, Michaelem Jepsenem Jensenem i Kacprem Gomólskim. Fanów w Winnym Grodzie szczególnie cieszy transfer pierwszego z nich. - Osobiście jestem bardzo zadowolony z ruchów transferowych dokonanych w naszej drużynie. Świetnie, że domu wrócił Grzegorz Zengota. To buduje, kibice na pewno będą zadowoleni. Jestem przekonany, że to się przełoży na wynik - przyznał w rozmowie z Falubaz.com Tomasz Walczak.

Jepsen Jensen przeszedł do Ekantor.pl Falubazu z Get Well Toruń, z kolei Kacper Gomólski wrócił do PGE Ekstraligi po jednym sezonie w Nice 1.LŻ w barwach Zdunek Wybrzeża Gdańsk. - Jepsen Jensen to młody, gniewny i nieustępliwy zawodnik, który wiele razy pokazał, że potrafi walczyć i nie zamyka gazu. Tkwi w nim wielki potencjał. Jestem pełen nadziei, że to przełoży się na punkty. Jeśli chodzi o Gomólskiego, to ktoś może powiedzieć, że to żużlowiec pierwszoligowy. Chciałbym jednak przypomnieć, że jeszcze niedawno Kacper stał z Patrykiem Dudkiem na podium IMŚJ. Myślę, że nie można skreślać zawodnika w tym wieku. Jestem przekonany, że będzie pozytywnym dodatkiem w naszym zespole - ocenił kierownik zielonogórskiej drużyny.

Ekantor.pl Falubaz w przyszłym sezonie będzie stał wychowankami. Z pierwszego składu, oprócz wspomnianego Zengoty, barw macierzystego klubu będą bronili też Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Alex Zgardziński, Mateusz Tonder oraz grupa juniorów. - Świetnie, że w większości mamy drużynę złożoną z wychowanków. Uważam, że w tej chwili jest to ewenement na skalę kraju. To na pewno przełoży się na wynik. Myślę, że będziemy tworzyli wspaniały kolektyw i rodzinę - skomentował Tomasz Walczak.


Czy chciałabyś/chciałbyś, by pozostałe kluby PGE Ekstraligi także bazowały na wychowankach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Falubaz.com

Komentarze (29):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • TurboAlex 0
  Nie bój się, czytam dokładnie. Chodzi mi o to, że cały team ma pracować a nie tylko trójka. Już kilka razy było kombinowane, że trójka ciągnęła wynik i jak to się kończyło to sobie popatrz na sezony 2014 i 2015.
  ciechu Ewenement właśnie tym jest o czym piszesz, czyli że wynik będą ciągnąć wychowankowie Falubazu. Nigdzie indziej nie ma takiego "domowego" składu. Wygląda jakbyś pisał komentarz po przeczytaniu samego nagłówka...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • ciechu 0
  Ewenement właśnie tym jest o czym piszesz, czyli że wynik będą ciągnąć wychowankowie Falubazu. Nigdzie indziej nie ma takiego "domowego" składu. Wygląda jakbyś pisał komentarz po przeczytaniu samego nagłówka...
  TurboAlex Nie wiem czym jest ten ewenement.Naprawdę. Picologia na miarę TVPIS. Skład jak skład.Obawiam się o formę Gomólskiego i Smolińskiego. Znowu się powtarza historia, że wynik będzie ciągnął: Dudek, Protasiewicz, Zengota/Thorsell. Oby Tonder zaczął robić kolejne postępy bo cienko to widzę.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • TurboAlex 0
  Nie wiem czym jest ten ewenement.Naprawdę. Picologia na miarę TVPIS. Skład jak skład.Obawiam się o formę Gomólskiego i Smolińskiego. Znowu się powtarza historia, że wynik będzie ciągnął: Dudek, Protasiewicz, Zengota/Thorsell. Oby Tonder zaczął robić kolejne postępy bo cienko to widzę.
  [ 2 komentarze w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (26)
Pokaż więcej komentarzy (29)
Pokaż więcej komentarzy (29)
Pokaż więcej komentarzy (29)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×