Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Falubaz odwiedził prezydenta. Będzie dalsza modernizacja stadionu

Ze świąteczną wizytą do prezydenta Zielonej Góry, Janusza Kubickiego, udała się w tym tygodniu delegacja Falubazu. Na spotkaniu rozmawiano m.in. o dalszej modernizacji obiektu żużlowego.
Michał Wachowski
Michał Wachowski
Grzegorz Zengota na czele WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Grzegorz Zengota na czele

Do wizyty u prezydenta doszło z okazji zbliżających się świąt. Podczas spotkania poruszono zarówno kwestie sezonu 2017, jak i przyszłego roku oraz planowanej dalszej modernizacji obiektu przy W69.

Miniony sezon PGE Ekstraligi nie zakończył się dla zielonogórzan zbyt udanie. Pomimo wygrania rundy zasadniczej, nie zdobyli ostatecznie żadnego medalu, kończąc rywalizację na czwartej lokacie.

- Pragnę serdecznie podziękować panu prezydentowi Januszowi Kubickiemu za pomoc i wsparcie, które otrzymaliśmy w 2017 roku od miasta. Relacje z urzędem układają się wzorowo na każdym poziomie i w tych kluczowych dla klubu sprawach i tych najdrobniejszych - skomentował wizytę u prezydenta prezes Zdzisław Tymczyszyn. - Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i zrozumienie. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra to prawdopodobnie najmocniejsza marka w regionie, która sięga setki i tysiące kilometrów od Zielonej Góry. Cieszę się, że my jako klub sportowy możemy również dołożyć cegiełkę do promocji naszego pięknego miasta i regionu - dodał.

ZOBACZ WIDEO KSW 41: wzruszający gest dla Tomasza Golloba

Czy stadion Falubazu wymaga dalszej modernizacji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Falubaz.com

Komentarze (2):

 • sinalco78 Zgłoś komentarz
  W latach 80-tych siedziało się na twardych ławkach i kupowało słonecznik w "rożku" z gazety, na stadionie można było kiełbasę zapić piwem i zapalić papierosa, kupić zdjęcia swoich
  Czytaj całość
  ulubionych żużlowców, wysikać się pod płotem, wnieść swój napój, a na koniec meczu wbiec na tor i przybić piątkę z zawodnikami, a potem pozbierać butelki i oddać do skupu. Co się zmieniło? Ludzie zdziczeli, czy wygoda wygrała z emocjami stricte sportowymi? Tamte czasy wspominam pozytywnie, choć chadzałem na speedway będąc małym dzieciakiem i- co ciekawe- czułem się bezpiecznie. Popieram, rzecz jasna, polepszenie warunków dla wszystkich kibiców, też tych przyjezdnych, ale coraz częściej wydaje mi się, że etos takiego kibicowania "od serca" gdzieś w tych wszystkich sprawach regulaminowo-infrastrukturalnych się zagubił. Być może niedługo okaże się, że najważniejsze na stadionie będzie Wi-Fi i każdy kibic będzie siedział w izolowanej budce z laptopem od czasu do czasu spoglądając tylko na to, co dzieje się na torze.
  • sibi-gw Zgłoś komentarz
   I bardzo pięknie słowa p. Tymczyszyna zabrzmiały ale... niech się pochyli nad problemem gości, kibiców przyjezdnych bo chyba w takich warunkach w jakich kibice przyjezdni oglądaja mecze
   Czytaj całość
   w Z. Górze nie ma stadionu w Polsce a nie tylko w PGE EL. Pisze to bez złośliwości.
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×