Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

GLS Poland partnerem cyklu Grand Prix i Speedway of Nations

Firma kurierska GLS Poland została oficjalnym partnerem FIM Speedway Grand Prix 2018 i nowego formatu mistrzostw świata Monster Energy FIM Speedway of Nations. Tym samym po raz kolejny wspiera polski żużel i związane z nim wydarzenia.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Grzegorz Zengota WP SportoweFakty / Bartosz Przybylak / Na zdjęciu: Grzegorz Zengota

Organizatorzy przewidują, że rozgrywki przyciągną w Polsce nawet 100 000 kibiców. GLS Poland został oficjalnym partnerem polskich rund FIM Speedway Grand Prix 2018, a także oficjalnym partnerem Monster Energy FIM Speedway of Nations, którego finał odbędzie się w czerwcu w Polsce.

- Sport jest nam bardzo bliski. Już drugi sezon jesteśmy Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski. Chcemy być z zawodnikami nie tylko podczas meczów towarzyskich, ale również w trakcie najważniejszych rozgrywek. To dla nas ogromna radość, że możemy wspierać FIM Speedway Grand Prix 2018, a także nowy format mistrzostw świata, jakim jest Monster Energy FIM Speedway of Nations. Jestem przekonany, że gdy oczy całego świata będą skierowane na Polskę, zawodnicy dostarczą kibicom wiele pozytywnych emocji - mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.

Turnieje FIM Speedway Grand Prix 2018 odbędą się w trzech polskich miastach: Warszawie (12 maja), Gorzowie (25 sierpnia) i Toruniu (6 października). Z kolei gospodarzem finału Monster Energy FIM Speedway od Nations jest Wrocław - zawody już 8 i 9 czerwca 2018 roku. Do rozgrywek przystąpi 15 żużlowych reprezentacji narodowych, składających się z dwóch zawodników oraz jednego zawodnika rezerwowego. Polacy, gospodarz zawodów, mają zagwarantowane miejsce w finale. Firma kurierska GLS Poland była już partnerem Drużynowego Pucharu Świata - Monster Energy FIM Speedway World Cup w 2017 roku.

Swojego zadowolenia z partnerstwa nie kryje Torben Olsen, Managing Director, FIM Speedway World Championships: - Cieszymy się z kontynuacji współpracy z GLS Poland w 2018 roku oraz coraz szerszego zaangażowania firmy. Doskonale wspiera speedway w Polsce, gdzie nasze flagowe wydarzenia spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Jestem pewny, że marka skorzysta na takiej obecności. Nie możemy się doczekać, aby powitać GLS na naszych eventach odbywających się w Polsce.

W ramach dwuletniej umowy GLS Poland ma prawo do posługiwania się tytułem oficjalnego partnera FIM Speedway Grand Prix 2018 oraz oficjalnego partnera Monster Energy FIM Speedway of Nations 2018. Logotyp firmy kurierskiej będzie obecny na banerach reklamowych i ekranach podczas wydarzeń, na ściankach podczas konferencji prasowych, jak również w programach meczowych. Dodatkowo firma dostarczy na miejsce rozgrywek trofeum FIM Speedway Grand Prix i puchar FIM Speedway of Nations. GLS Poland zaangażuje się również w relacje z publicznością zapewniając atrakcje specjalne przed lub w trakcie meczów.

ZOBACZ WIDEO Motocykl żużlowy podczas meczu

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×