KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Czy Ekantor.pl Team odpali w Rzeszowie?

Pierwsza runda Speedway Best Pairs nie była udana dla zawodników Ekantor.pl Teamu. Patryk Dudek oraz Piotr Protasiewicz, zajęli na toruńskiej Motoarenie dopiero piątą pozycję.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Ekantorpl Team: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Ekantor.pl Team: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz.

Jak pokazują wyniki osiągane przez zawodników Tomasza Walczaka na początku sezonu - druga runda Speedway Best Pairs, która już 20 kwietnia odbędzie się w Rzeszowie, może należeć do nich. Czy po zawodach w Rzeszowie, Tomasz Walczak potwierdzi, że pierwsza runda SBP była dla jego zawodników tylko "wypadkiem" przy pracy? Patrząc na wyniki osiągane w zawodach ligowych, jest na to duża szansa.

Zawodnicy Ekantor.pl Team w składzie: Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz oraz Grzegorz Zengota  zaczęli sezon będąc w różnej formie, ale wydaje się, że ich dyspozycja rośnie. Co więcej, zarówno "Pepe" jak i" Zengi" osiągnęli dwucyfrowe wyniki w eliminacjach do Złotego Kasku.

Oto jak przedstawiały się wyniki zawodników Tomasza Walczaka:

Patryk Dudek
Mecz przeciwko Unii Tarnów: 7 pkt. (1,3,0,0,3)
Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 15 pkt. (3,3,3,3,3)

Piotr Protasiewicz
Mecz przeciwko Unii Tarnów: 6 pkt. (2,2,1,1,0)
Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 12 pkt. (3,2,3,3,1)
El. Złotego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim: 10 pkt. (1,3,3,1,2)

Grzegorz Zengota
Mecz przeciwko Unii Tarnów: 10+1 pkt. (3,2*,2,3,0)
Mecz przeciwko GKM Grudziądz: 6+3 pkt. (0,2*,2*,2*,0)
El. Złotego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim: 13 pkt. (3,2,3,2,3)

Warto również zwrócić uwagę, jak zawodnicy Ekantor.pl Team, punktowali w drugiej rundzie Speedway Best Pairs, w sezonie 2016. Zawody odbywały się wówczas w Landshut, na torze, który długością, jest zbliżony do toru, przy ul. Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. Przypomnijmy, że Dudek reprezentował wówczas Boll Team, z kolei Protasiewicz i Zengota, startowali w barwach eport2000.pl Team.

Patryk Dudek (Boll Team) – 4+1 pkt. (0,-,1*,-,d,3)
Piotr Protasiewicz (eport2000.pl Team) – 9+1 pkt. (3,2,-,1*,-,3)
Grzegorz Zengota (eport2000.pl Team) – 9 pkt. (1,-,3,2,2,1,)

Jaki zatem cel na drugą rundę SBP w Rzeszowie mają zawodnicy Ekantor.pl Team? Co ciekawe, podopieczni Tomasza Walczaka, nie mieli zbyt dużo okazji do startowania na torze przy ul. Hetmańskiej 69. Ten fakt, nie załamuje jednak menadżera drużyny.

- Mam w swoim zespole klasowych zawodników. Wystarczy przypomnieć sukces Patryka Dudka z minionego sezonu, który wywalczył tytuł Indywidualnego Wicemistrza Świata. Myślę zatem, że żaden tor i żadna nawierzchnia nie będzie stanowić problemu dla moich zawodników - powiedział Tomasz Walczak, menadżer Ekantor.pl Team.

Zawody Speedway Best Pairs w Rzeszowie planowane są na 20 kwietnia (początek o godz. 20:00). Wejściówki nabywać można za pośrednictwem portalu www.eventim.pl, w siedzibie rzeszowskiego klubu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 16:00 oraz w punkcie informacyjnym Millenium Hall (poziom 0).

Ceny biletów przestawiają się następująco:
Bilet normalny: 30 zł
Bilet ulgowy: 20 zł
Program zawodów: 10 zł

Bilet ulgowy przysługuje: uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia - 1992 i młodsi wraz z legitymacją studencką), emerytom i rencistom. Dzieci do 7 roku życia - wstęp darmowy.

ZOBACZ WIDEO Gorące ambasadorki One Sport, czyli SEC Girls

Czy Ekantor.pl Team stać na wygranie rundy Speedway Best Pairs w Rzeszowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×