Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Obsada sędziowska meczów Nice 1. Ligi Żużlowej i 2. Ligi Żużlowej

W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawiła obsady sędziowskie spotkań Nice 1. Ligi Żużlowej oraz 2. Ligi Żużlowej.
Michał Mielnik
Michał Mielnik
Wiktor Lampart WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Wiktor Lampart

Aktualne składy drużyn: PGE Ekstraliga | eWinner 1. Liga | 2. Liga Żużlowa

KOMUNIKAT NR 30/2018
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Obsady sędziowskie

DM I LIGI
część zasadnicza
5 runda: 6 maja 2018 (niedziela)

ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 14:45 (transmisja Polsat)
Sędzia: Michał Sasień
Komisarz toru: Krzysztof Guz 

Arge Speedway Wanda Kraków - Euro Finannce Polonia Piła godz. 14:45 (rezerwa tv)
Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: Paweł Stangret 

Car Gwarant Start Gniezno - Orzeł Łódź godz. 18:00 (bez transmisji tv)
Sędzia: Ryszard Bryła
Komisarz toru: Michał Wojaczek 

Lokomotiv Daugavpils - Speed Car Motor Lublin godz. 18:15 (bez transmisji tv)
Sędzia: Jerzy Najwer
Komisarz toru: Jan Banasiak 

DM II LIGI
część zasadnicza
5 runda: 5 maja 2018 (sobota)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Iveston PSŻ Poznań godz. 15:00
Sędzia: Ryszard Bryła + stażysta Paweł Palka
Komisarz toru: Stanisław Pieńkowski

5 runda: 6 maja 2018 (niedziela)

OK Kolejarz Opole - KSM Krosno godz. 17:00
Sędzia: Artur Kuśmierz + stażysta Kacper Bryła
Komisarz toru: Józef Piekarski 

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz godz. 15:00
Sędzia: Tomasz Fiałkowski
Komisarz toru: Krzysztof Okupski 

II Runda IMP 85-125cc Bydgoszcz
5 maja 2018 r. (sobota) godz. 12:00
Sędzia: Piotr Nowak + stażysta Rafał Kobak

II Runda PPPK 85-125cc Bydgoszcz
6 maja 2018 r. (niedziela) godz. 11:00
Sędzia: Piotr Nowak + stażysta Piotr Stefankiewicz 

2. Powołujemy Jury zawodów na nw. mecz
Pierwsze posiedzenie Jury 3 godziny przed zawodami.
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 14:45 (transmisja Polsat)
Przewodniczący jury: Marek Wojaczek
Sędzia: Michał Sasień
Komisarz toru: Krzysztof Guz

ZOBACZ WIDEO #EkspertPGEE zawodników, czyli sprawdzian wiedzy żużlowców

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (8):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×