WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Danił Iwanow wygrywa we Lwowie, awans Sucheckiego i Rempały

Zwycięstwem Daniła Iwanowa zakończyła się niedzielna Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Europy, rozegrana na torze we Lwowie. Na podium, obok reprezentanta Rosji, stanęli Andriej Korolew i Andriej Karpov. Awans uzyskała dwójka Polaków - Zbigniew Suchecki i Marcin Rempała, którzy uzyskali po 10 punktów.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Klasyfikacja:
1. Danił Iwanow (Rosja) - (3,3,2,3,3) 14
2. Andriej Korolew (Łotwa) - (3,2,2,3,3) 13
3. Andriej Karpov (Ukraina) - (2,3,1,3,3) 12
4. Marcin Rempała (Polska) - (0,3,2,3,2) 10
5. Zbigniew Suchecki (Polska) - (3,2,3,u/w,2) 10
6. Kjastas Puodżuks (Łotwa) - (3,1,3,2,1) 10
7. Władimir Dubinin (Rosja) - (2,2,0,2,3) 9
8. Roman Iwanow (Rosja) - (1,3,1,1,2) 8+3
-------------------------------------------------
9. Maks Gregoric (Słowenia) - (1,d,3,2,2) 8+2
10. Ilia Bondarenko (Rosja) - (1,2,3,1,0) 7+3
--------------------------------------------------
11. Jan Jaros (Czechy) - (2,1,2,1,1) 7+2
12. Guglielmo Franchetti (Włochy) - (0,1,1,2,1) 5
13. Lubos Tomicek (Czechy) - (2,t,1,d,0) 3
14. Martin Malek (Czechy) - (1,1,0,0,d) 2
15. Ales Kraljic (Słowenia) - (w,0,u,1,1) 2
16. Jan Halabrin (Słowacja) - (0,0,-,0,0) 0
17. Kirył Cukanow (Ukraina) - (0) 0
17. Wolodimir Tejgel (Ukraina) - (0) 0

Bieg po biegu:
1. Puodżuks, Dubinin, Bondarenko, Kraljic (u/w)
2. D.Iwanow, Jaros, R.Iwanow, Franchetti
3. Suchecki, Tomicek, Malek, Halabrin
4. Korolew, Karpov, Gregoric, Rempała
5. Karpov, Bondarenko, Franchetti, Cukanow, Tomicek(t)
6. R.Iwanow, Suchecki, Puodżuks, Gregoric (d)
7. D.Iwanow, Korolew, Malek, Kraljic
8. Rempała, Dubinin, Jaros, Halabrin
9. Bondarenko, Rempała, R.Iwanow, Malek
10. Puodżuks, Korolew, Franchetti, Tejgel
11. Gregoric, Jaros, Tomicek, Kraljic(u)
12. Suchecki, D.Iwanow, Karpov, Dubinin
13. D.Iwanow, Gregoric, Bondarenko, Halabrin
14. Karpov, Puodżuks, Jaros, Malek
15. Rempała, Franchetti, Kraljic, Suchecki (u/w)
16. Korolew, Dubinin, R.Iwanow, Tomicek (d)
17. Korolew, Suchecki, Jaros, Bondarenko
18. D.Iwanow, Rempała, Puodżuks, Tomicek
19. Karpov, R.Iwanow, Kraljic, Halabrin
20. Dubinin, Gregoric, Franchetti, Malek (d)
21. Bondarenko, Jaros
22. R.Iwanow, Gregoric

Terminarz IME:
1 maja - 1 Runda Kwalifikacyjna w Mureck (Austria)
9 maja - 2 Runda Kwalifikacyjna w Stralsund (Niemcy)
17 maja - 3 Runda Kwalifikacyjna we Lwowie (Ukraina)
16 maja - 1. Półfinał w Natschbach - Loipersbach (Austria)
5 lipca - 2. Półfinał w Diedenbergen (Niemcy)
25 lipca - 3. Półfinał w Gorican (Chorwacja)
23 sierpnia - Finał w Togliatti

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway.chervonograd.com

Komentarze (11):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Ry63 0
    17 maja - 3 Runda Kwalifikacyjna we Lwowie (Ukraina)
    16 maja - 1. Półfinał w Natschbach - Loipersbach (Austria)
    Odpowiedz Zgłoś
  • PEM 0
    Do UNIBAX PANY...
    miernoto zapomniałeś jak wszyscy płakaliście
    dwa lata temu.Pojawił się Karkosik wasz zbawca jedyny i twórca waszych sukcesów.
    Wiecej pokory chłoptasiu.Jedyne co wam może zadrościć Żużlowa Polska to właśnie Karkosika jego kasa wyjeżdziła wam tytuły...

    Odpowiedz Zgłoś
  • jakuebk1414 0
    Powie Mi Ktos Dlaczego Nie Startowal Szczepaniak ??????????????
    Jestem Bardzo Ciekawy I Prosze O odpisanie
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×