WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Składy drużyn - Nice 1. Liga Żużlowa 2019

Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w trakcie sezonu). Prezentujemy aktualne składy drużyn z Nice 1. Ligi Żużlowej na sezon 2019.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW - Orzeł. Kacper Woryna na czele

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2018 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2019 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został potwierdzony, lub oficjalnie poinformowali, że zrobią to w terminie 1-14 listopada.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Kolejne okienka transferowe:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


Unia Tarnów

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2018 roku
Artur Czaja Polska 1994 1,611
Daniel Kaczmarek Polska 1997 1,543 (Ekstraliga)
Ernest Koza Polska 1994 1,580
Wiktor Kułakow Rosja 1995 1,133 (Ekstraliga - nsk)
Peter Ljung Szwecja 1982 2,234
Artur Mroczka Polska 1989 1,136 (Ekstraliga)
Juniorzy:
Mateusz Cierniak Polska 2002 -
Mateusz Gzyl Polska 2002 -
Przemysław Konieczny Polska 2001 -
Dawid Rempała Polska 2002 -

 Menedżer: Tomasz Proszowski
Przyszli: Czaja (Rybnik), Kaczmarek (Toruń), Ljung (Daugavpils), Cierniak (Ostrów - powrót z wyp.), Gzyl (Wrocław), Koza (Opole)
Odeszli: Jamróg (Wrocław), Kildemand (Gorzów), Pedersen (Zielona Góra), Rolnicki (Grudziądz), K.Konieczny (Kraków), Bjerre (Grudziądz), Knapik (koniec kariery)


ROW Rybnik

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2018 roku
Troy Batchelor Australia 1987 2,154
Daniel Bewley Wielka Brytania 1999 2,360 (nsk)
Jye Etheridge Australia 1995 -
Siergiej Łogaczow Rosja 1995 1,515
Nick Morris Australia 1994 2,296 (2. liga)
Zbigniew Suchecki Polska 1984 1,865 (2. liga)
Linus Sundstroem Szwecja 1990 1,200 (Ekstraliga)
Mateusz Szczepaniak Polska 1987 1,509
Kacper Woryna Polska 1996 2,355
Juniorzy:
Robert Chmiel Polska 1998 1,305
Kacper Duda Polska 2002 -
Przemysław Giera Polska 2001 0,000 (nsk)
Kacper Kłosok Polska 2003 -
Mateusz Tudzież Polska 2000 -
Dominik Tyman Polska 2003 -

Trener: Piotr Żyto
Przyszli: Łogaczow (Kraków), Suchecki (Ostrów), Sundstroem (Gorzów), Morris (Rzeszów)
Odeszli: Czaja (Tarnów), Skupień (Krosno), Lebiediew (Wrocław / Daugavpils), Cook, Karpow (Krosno)


Car Gwarant Start Gniezno

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2018 roku
Oliver Berntzon Szwecja 1993 1,625
Oskar Fajfer Polska 1994 1,790
Adrian Gała Polska 1995 2,090
Mirosław Jabłoński Polska 1985 1,704
Frederik Jakobsen Dania 1998 2,033 (2. liga)
Andriej Kudriaszow Rosja 1991 1,760 (nsk)
Kim Nilsson Szwecja 1990 1,821 (nsk)
Jurica Pavlic Chorwacja 1989 2,099
Juniorzy:
Mateusz Błażykowski Polska 2000 0,095 (nsk)
Weronika Burlaga Polska 1999 -
Kevin Fajfer Polska 1998 1,000 (2. liga)
Michał Lewandowski Polska 2001 -
Damian Stalkowski Polska 1999 0,929 (nsk)
Szymon Szwacher Polska 2002 -

Menedżer: Rafael Wojciechowski
Przyszli: Fajfer (Gdańsk), Jakobsen (Poznań), Fajfer (Poznań), Kudriaszow (Częstochowa / Łódź)
Odeszli: Krcmar (Poznań), Nowak (Poznań), Bogdanowicz (Toruń), Krakowiak (Zielona Góra)


Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2018 roku
Pontus Aspgren Szwecja 1991 1,179
Karol Baran Polska 1981 2,000 (2. liga)
Jewgienij Kostygow Łotwa 1996 0,845
Timo Lahti Finlandia 1992 2,088
Andrzej Lebiediew Łotwa 1994 2,056 i 0,667 (Ekstraliga - nsk)
Marko Lewiszyn Ukraina 2000 -
Jesse Mustonen Finlandia 1995 -
Kjastas Puodżuks Łotwa 1986 1,462
Wadim Tarasienko Rosja 1994 1,743
Juniorzy:
Ricards Ansviesulis Łotwa 2002 -
Elvis Avgucevics Łotwa 2001 -
Francis Gusts Łotwa 2003 -
Daniił Kołodinski Łotwa 2000 -
Davis Kurmis Łotwa 1999 0,375 (nsk)
Kristers Lumanis Łotwa 2002 -
Ernest Matjuszonoks Łotwa 2002 -
Oleg Michaiłow Łotwa 1999 1,500
Rudolfs Sprogis Łotwa 2002 -
Artiom Trofimow Łotwa 2000 1,225

 Trener: Nikołaj Kokin
Przyszli: Lebiediew (Wrocław / Rybnik), Mustonen, Lewiszyn, Aspgren (Piła), Kołodinski (Bydgoszcz), Baran (Rzeszów)
Odeszli: Ljung (Tarnów), D.Davidsson, Mostowik


Orzeł Łódź

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2018 roku
Hans Andersen Dania 1980 2,000
Maksim Bogdanow Łotwa 1989 2,000 (nsk)
Ben Ernst Niemcy 2003 -
Kai Huckenbeck Niemcy 1993 1,000 (Ekstraliga - nsk)
Daniel Jeleniewski Polska 1983 1,917
Marcin Jędrzejewski Polska 1987 1,355
Tobiasz Musielak Polska 1993 1,109
Rafał Okoniewski Polska 1980 2,085
Rory Schlein Australia 1984 -
Rohan Tungate Australia 1990 2,019
Juniorzy:
Eryk Borczuch Polska 2000 0,167 (nsk)
Aleksander Grygolec Polska 2003 -
Kamil Kiełbasa Polska 2001 0,882 (2. liga)
Piotr Pióro Polska 1999 0,750
Dawid Wawrzyniak Polska 1998 0,441 (Ekstraliga)

 Trener: Lech Kędziora
Przyszli: Ernst, Jeleniewski (Lublin), Jędrzejewski (Kraków), Musielak (Częstochowa), Okoniewski (Piła), Schlein (Rzeszów), Pióro (Kraków), Kiełbasa (Krosno / Toruń), Wawrzyniak (Grudziądz), Huckenbeck (Grudziądz)
Odeszli: Grajczonek (Rzeszów), Kościuch (Toruń), Łoktajew (Ostrów), Kuromonow (Lublin), J.Miśkowiak (Częstochowa), Kudriaszow (Częstochowa / Gniezno), Błażykowski (Gniezno), R.Miśkowiak (WKM Wschowa), Świderski (koniec kariery)


Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2018 roku
Patryk Beśko Polska 1997 0,000 (nsk)
Mikkel Bech Dania 1994 2,098
Adrian Cyfer Polska 1995 1,224
Kacper Gomólski Polska 1993 1,111 (Ekstraliga - nsk)
Thomas Joergensen Dania 1992 0,333 (nsk)
Joel Kling Szwecja 1997 1,692 (nsk)
Krystian Pieszczek Polska 1995 0,923 (Ekstraliga - nsk)
Jonas Seifert-Salk Dania 1998 -
Jacob Thorssell Szwecja 1993 1,184 (Ekstraliga
Bradley Wilson-Dean Nowa Zelandia 1994 -
Juniorzy:
Dominik Majchrzak Polska 2001 -
Denis Zieliński Polska 2002 -
Karol Żupiński Polska 2002 1,000

Trener: Mirosław Berliński
Przyszli: Cyfer (Piła), Gomólski (Zielona Góra), Kling (Lublin), Pieszczek (Grudziądz), Thorssell (Zielona Góra), Wilson-Dean, Majchrzak (Częstochowa), Seifert-Salk, Joergensen (Piła), Zieliński (Grudziądz)
Odeszli: Fajfer (Gniezno),  Michelsen (Lublin), Szczepaniak (Opole), Thomsen (Gorzów), Turowski (Grudziądz), Kossakowski (Kraków), Chrzanowski, Hougaard


Arged Malesa TŻ Ostrovia

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia Średnia bieg. w 2018 roku
Renat Gafurow Rosja 1982 1,921 (2. liga)
Tomasz Gapiński Polska 1982 1,758
Mark Karion Rosja 2000 -
Nicolai Klindt Dania 1988 2,500 (2. liga)
Aleksandr Łoktajew Ukraina 1994 1,860
Sam Masters Australia 1991 1,370
Grzegorz Walasek Polska 1976 1,275 (Ekstraliga)
Juniorzy:
Kacper Grzelak Polska 2003 -
Marcin Kościelski Polska 1998 0,286 (Ekstraliga - nsk) i 0,250 (2. liga - nsk)
Kamil Nowacki Polska 2000 1,211 (2. liga)
Sebastian Szostak Polska 2003 -

 Trener: Mariusz Staszewski
Przyszli: Gapiński (Piła), Łoktajew (Łódź), Masters (Lublin), Walasek (Gorzów), Kościelski (Toruń)
Odeszli: Brzozowski (Bydgoszcz), Dolny (Piła), Pedersen (Opole), Ellis (Gorzów), Suchecki (Rybnik), Jeppesen (Piła), Bartoch (Zielona Góra), Studziński (Gorzów / Bydgoszcz)

ZOBACZ WIDEO Janusz Kołodziej o tym, jaki ma problem z Jarosławem Hampelem: "Nadziewam się na jego szprycę"

Kto wygra Nice 1. Ligę Żużlową w 2019 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (54):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • TonyKasper 0
    ROW wcale tak kolorowo nie wygląda a jeszcze jak Woryna nie wejdzie dobrze w sezon to w ogóle będzie miał problemy. Brak lidera w przypadku nierównego Woryny. Batch powyżej pewnego poziomu już nie pojedzie Linus bardziej się sprawdzał jako druga linia niż lider drużyny, to samo Morris bardziej lider drugoligowy a Mati z Wandy to byłby lider ale ten z zeszłorocznych występów to raczej do parowy. Na plus to Chmiel no i ciekawe kiedy i w jakiej formie wróci Bewley
    imjellome ROW Orzeł Ostrovia Unia Tarnów Lokomotiv Wybrzeże Start Jak dla mnie Start Gniezno wyrównana drużyna, ale brakuje lidera - Kudriashov, Gała raczej nie są takim pewniakami do robienia dwucyfrówki w każdym meczu. Obym się mylił, pozdrawiam :)
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • levybydg 1
    Ostrów kandydat nr 1 do spadku
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • imjellome 0
    ROW
    Orzeł
    Ostrovia
    Unia Tarnów
    Lokomotiv
    Wybrzeże
    Start
    Jak dla mnie Start Gniezno wyrównana drużyna, ale brakuje lidera - Kudriashov, Gała raczej nie są takim pewniakami do robienia dwucyfrówki w każdym meczu.
    Obym się mylił, pozdrawiam :)
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (51)
Pokaż więcej komentarzy (54)
Pokaż więcej komentarzy (54)
Pokaż więcej komentarzy (54)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×