Trener reprezentacji Polski Rafał Dobrucki oficjalnie w Eleven Sports. Będzie też Mirosław Kowalik

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu trener Rafał Dobrucki i jego reprezentanci na obchodzi toru na PGE Narodowym.
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu trener Rafał Dobrucki i jego reprezentanci na obchodzi toru na PGE Narodowym.
zdjęcie autora artykułu

Piotr Olkowicz, komentator Eleven Sports, napisał na Twitterze, że po długich i owocnych rozmowach Rafał Dobrucki, trener żużlowej kadry juniorów dołącza do grona ekspertów stacji, która ma w tym roku pokazywać dwa mecze PGE Ekstraligi.

W tym roku mecze żużlowej PGE Ekstraligi mają pokazywać zarówno nSport+, jak i Eleven Sports. Wynika to z nowej umowy, w której Eleven dostało sublicencję. Nowy gracz ma pokazywać dwa spotkania w piątek, w nSport+ zobaczymy dwa niedzielne mecze plus magazyn.

Eleven, które dotąd miało skromną żużlową ekipę komentatorsko-reporterską (Piotr Olkowicz, Michał Korościel, Marcin Kuźbicki, Anita Mazur) od pewnego czasu czyni starania, by powiększyć to grono, ale przede wszystkim pozyskać ekspertów, których dotąd nie było. W sezonie 2018 Eleven pokazywało mecze Nice 1.LŻ, szwedzkiej Elitserien i angielskiej Premiership, ale robiło to własnymi siłami. W tym roku ma się to zmienić.

Czytaj także: Sparta liczy na Jamroga. Grzeczny pracuś

Pierwszym transferem Eleven jest Rafał Dobrucki. O tym, że trener kadry juniorów może trafić do stacji, pisaliśmy już jakiś czas temu. Olkowicz właśnie potwierdził na Twitterze, że Dobrucki jest dogadany z Eleven.

Na tym jednak nie koniec. Mówi się, że na meczach żużlowej PGE Ekstraligi w Eleven ma się również pojawiać Mirosław Kowalik, trener drugoligowej Euro Finance Polonii Piła, były żużlowiec Apatora Toruń. Kto jeszcze? Trudno powiedzieć, bo nazwiska trzymane są w dużej tajemnicy. Wiadomo jedynie, że Eleven nie planuje podbierać ekspertów z nSport+.

Czytaj także: Klub Golloba powalczy w tym roku o awans

ZOBACZ WIDEO Tomasz Gollob o jeździe na wózku: "To jest dla mnie jak motorek, niczego nie ujmuje"

Źródło artykułu: