KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ostatnie 5600 biletów na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym!

Niewiele ponad 5600 biletów pozostało na warszawską inaugurację cyklu Grand Prix 2019. 18 maja na PGE Narodowym będzie można zobaczyć najważniejsze żużlowe wydarzenie roku na świecie.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W sprzedaży na GP Polski zostały ostatnie bilety Materiały prasowe / W sprzedaży na GP Polski zostały ostatnie bilety

Chociaż do zawodów zostało około 60 dni, to PGE Narodowy jest już wypełniony na warszawską rundę cyklu Grand Prix niemal w komplecie! - Rozpoczyna się końcowy etap przygotowań do zawodów. To już piąta edycja żużlowego święta na PGE Narodowym, a zainteresowanie jest jeszcze większe niż przed rokiem - tłumaczy Przemysław Szymkowiak, media menedżer zawodów.

Zobacz także: Żużlowa bitwa na refleks PZM Warsaw FIM SGP of Poland

PZM Warsaw FIM SGP of Poland poprzedzi test toru. Nawierzchnię przygotuje Ole Olsen. Duńczyk wraz ze swoją ekipą rozpocznie prace 10 maja. Młodzi polscy żużlowcy sprawdzą tor 14 maja, a 18 maja szesnastu zawodników stanie na starcie oficjalnych zawodów. W stawce będzie siedmiu Polaków - czterech stałych uczestników cyklu SGP (Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Maciej Janowski, Janusz Kołodziej), a także żużlowiec z dziką kartą i dwaj rezerwowi.

- Zawodnika z dziką kartą poznamy po inauguracji rozgrywek PGE Ekstraligi. Dziś trudno spekulować, kto nim będzie, ponieważ w przeszłości najczęściej z dziką kartą startował w Warszawie żużlowiec, który bardzo dobrze radził sobie w pierwszych meczach sezonu - dodaj Przemysław Szymkowiak.

W dalszym ciągu można kupować bilety na zawody. - Wszystko wskazuje na to, że najliczniejszym żużlowym regionem na zawodach będzie Wielkopolska, bo tam sprzedano najwięcej wejściowej, a oprócz kibiców z Warszawy i okolic, do stolicy wybiera się także szeroka reprezentacja fanów żużla z Kujaw i Pomorza, gdzie sprzedano blisko 11 procent biletów. W kwietniu zaczynamy bezpośrednie prace teamu Polskiego Związku Motorowego na obiekcie, gdzie z każdym tygodniem będzie coraz więcej osób zaangażowanych w to wydarzenie. Już teraz mamy bardzo wiele sygnałów od kibiców zainteresowanych przyjazdem do Warszawy. Wielu dopytuje się o miejsca noclegowe. Do Warszawy przyjadą kibice żużla nawet ze Stanów Zjednoczonych i Australii, z którymi mamy bezpośredni kontakt - kończy Przemysław Szymkowiak.

Zobacz także: Marian Maślanka: Zrobiła się moda na żużel na PGE Narodowym

Bilety można kupować za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl/sgp2019, a także w punktach sprzedaży bezpośredniej - Empik, STS i Kolporter.

CENY BILETÓW 2019 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND
KAT. VI 29 PLN
KAT. V 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. III 89 PLN
KAT. II 99 PLN
KAT. I 129 PLN
PREMIUM 159 PLN
VIP SILVER 599 PLN
VIP GOLD 699 PLN

Oficjalny program 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland do nabycia na kupbilet.pl/sgp2019 w cenie 20 zł.

ZOBACZ WIDEO Żużlowa bitwa na refleks PZM Warsaw FIM SGP of Poland
Czy spodziewasz się, że na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland sprzedane zostaną wszystkie bilety?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×