WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Półfinał IMEJ w Lendavie: wygrana Laguty, awans trzech Polaków!

Artiom Laguta wygrał w sobotę w słoweńskiej Lendavie trzeci i zarazem ostatni półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans do finału wywalczyło trzech Polaków: Patryk Dudek, Dawid Lampart i Sławomir Musielak.
 Redakcja
Redakcja

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Awansu nie wywalczyli Kacper Gomólski i Marcel Kajzer.

Wyniki:
1. Artiom Laguta (Rosja) - (3,3,3,3,2) 14
2. Dawid Lampart (Polska) - (2,3,3,3,2) 13+3
3. Patryk Dudek (Polska) - (2,3,3,2,3) 13+2
4. Sławomir Musielak (Polska) - (3,2,1,3,3) 12
5. Aleksander Conda (Słowenia) - (3,1,2,2,3) 11
6. Michael Hadek (Czechy) - (1,3,3,2,1) 10
----------------------------------
7. Kacper Gomólski (Polska) - (3,1,0,3,1) 8
8. Erik Pudel (Niemcy) - (1,2,u,2,3) 8
9. Marcel Helfer (Niemcy) - (2,2,1,1,0) 6
10. Marcel Kajzer (Polska) - (d,1,2,1,2) 6
11. Aljosa Remih (Słowenia) - (0,0,2,1,2) 5
12. Jewgienij Szczepin (Rosja) - (2,2,0,0,0) 4
13. Nikola Pigac (Chorwacja) - (0,u,2,0,1) 3
14. Dalibor Bot (Słowenia) - (1,1,1,0,0) 3
15. Sebastian Eckerle (Niemcy) - (0,t,1,1,1) 3
16. Ladislav Vida (Słowenia) - (0,0,d,-,d) 0
17. Kreso Petkovic (Chorwacja) - (d,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Helfer, Bot, Pigac
2. Laguta, Lampart, Pudel, Eckerle
3. Conda, Szczepin, Kajzer (d/start), Petkovic (d/start)
4. Musielak, Dudek, Hadek, Vida
5. Laguta, Szczepin, Bot, Vida
6. Hadek, Pudel, Gomólski, Remih
7. Lampart, Musielak, Conda, Pigac (u)
8. Dudek, Helfer, Kajzer, Remih (Eckerle t)
9. Dudek, Conda, Bot, Pudel (u)
10. Laguta, Kajzer, Musielak, Gomólski
11. Hadek, Pigac, Eckerle, Szczepin
12. Lampart, Remih, Helfer, Vida (d)
13. Lampart, Hadek, Kajzer, Bot
14. Gomólski, Conda, Eckerle
15. Laguta, Dudek, Remih, Pigac
16. Musielak, Pudel, Helfer, Szczepin
17. Musielak, Remih, Eckerle, Bot
18. Dudek, Lampart, Gomólski, Szczepin
19. Pudel, Kajzer, Pigac, Vida (d)
20. Conda, Laguta, Hadek, Helfer

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
21. Lampart, Dudek

W finale IMEJ poza tym pojadą:
Martin Vaculik (Słowacja)
Przemysław Pawlicki (Polska)
Maciej Janowski (Polska)
Michal Dudek (Czechy)
Jewgienij Karawackis (Łotwa)
Linus Sundstroem (Szwecja)
Dennis Andersson (Szwecja)
Kim Nilsson (Szwecja)
Rene Bach (Dania)
Anton Rosen (Szwecja)

Finał IMEJ odbędzie się 11 lipca w Tarnowie.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway.si

Komentarze (42):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • wojtek56 0
    co daja takie imprezy ktore w swoim tytule maja nazwe MISTRZOSTWA EUROPY kto z jakiej EUROPY tam jezdzi przypominaja mi sie zamierzchle czasy z tzw zuzla strefa nordycka kontentalna inter kontentalna itp itd smiechu warte czy tu sie rozchodzi o koleny medal puchar jak by go niezwal
    Odpowiedz Zgłoś
  • Peru_Stal 0
    No-chyba Pan Vaculik zostanie przywitany solidna porcja gwizdow przez kibicow zarowno z Tarnowa jak i Rzeszowa
    Odpowiedz Zgłoś
  • kibic 0
    lampart moze kiedys ty bedziesz potrzebowal pomocy kolegi... fra....e a pan Dobrucki jak nie umie sobie z mlodymi poradzic to niech kosztow nie robi.Bo statystow w parkingu niepotrzeba
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (39)
Pokaż więcej komentarzy (42)
Pokaż więcej komentarzy (42)
Pokaż więcej komentarzy (42)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×