WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Pavlic najlepszy w Gorican, awans Świderskiego

Jurica Pvlic zdobył komplet 15 punktów w sobotniej Rundzie Kwalifikacyjnej do Grand Prix 2010 w chorwackim Gorican. Drugie miejsce zajął Piotr Świderski, który jako jedyny z Polaków awansował do półfinału.
 Redakcja
Redakcja

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Awansu nie zdołali uzyskać Krzysztof Kasprzak i Janusz Kołodziej.

Wyniki:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - (3,3,3,3,3) 15
2. Piotr Świderski (Polska) - (1,2,3,3,3) 12
3. Chris Holder (Australia) - (2,2,3,2,2) 11+3
4. Matej Zagar (Słowenia) - (2,w,3,3,3) 11+2
5. Jonas Davidsson (Szwecja) - (3,3,2,1,2) 11+1
6. Matej Ferjan (Węgry) - (3,3,1,2,2) 11+ns
-----------------------------
7. Andriej Karpov (Ukraina) - (0,3,0,3,3) 9
8. Krzysztof Kasprzak (Polska) - (1,1,2,2,2) 8
9. Janusz Kołodziej (Polska) - (3,t,2,1,1) 7
10. Siemen Własow (Rosja) - (2,1,1,1,1) 6
11. Lewis Bridger (Wielka Brytania) - (2,0,1,2,0) 5
12. Adrian Rymel (Czechy) - (1,1,2,1,0) 5
13. David Ruud (Szwecja) - (1,2,w,0,1) 4
14. Marko Vlah (Chorwacja) - (0,2,0,0,1) 3
15. Renato Cvetko (Chorwacja) - (0,1,0,0,0) 1
16. Norbert Magosi (Węgry) - (0,d,1,0,u) 1
17. Nikola Pigac (Chorwacja) - (0) 0

Bieg po biegu:
1. Kołodziej, Holder, Ruud, Vlah
2. Ferjan, Własow, Kasprzak, Cvetko
3. Pavlic, Zagar, Świderski, Karpov
4. Davidsson, Bridger, Rymel, Magosi
5. Karpov, Ruud, Cvetko, Magosi (d)
6. Davidsson, Świderski, Własow, Pigac (Kołodziej t)
7. Pavlic, Holder, Kasprzak, Bridger
8. Ferjan, Vlah, Rymel, Zagar (w/su)
9. Pavlic, Rymel, Własow, Ruud (u/w)
10. Zagar, Kołodziej, Bridger, Cvetko
11. Holder, Davidsson, Ferjan, Karpov
12. Świderski, Kasprzak, Magosi, Vlah
13. Zagar, Kasprzak, Davidsson, Ruud
14. Pavlic, Ferjan, Kołodziej, Magosi
15. Świderski, Holder, Rymel, Cvetko
16. Karpov, Bridger, Własow, Vlah
17. Świderski, Ferjan, Ruud, Bridger
18. Karpov, Kasprzak, Kołodziej, Rymel
19. Zagar, Holder, Własow, Magosi (u)
20. Pavlic, Davidsson, Vlah, Cvetko

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. Holder, Zagar, Davidsson, Ferjan (ns)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Radio Elka

Komentarze (57):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • do tomson 0
    czemu tu wygral? bo pewnie caly tydzien trenowal i sie spasowywal z torem gdyby ten turniej w takiej samej obsadzie rozegrano gdzie indziej to by nawet w pierwszej "10" niebyl taka prawda
    Odpowiedz Zgłoś
  • vgfb 0
    w takiej obsadzie zeby Koldi i Kasprzak nie awansowali to o czyms juz swiadczy sa poprostu bardzo przecietnymi zawodnikami przykre lecz prwadziwe zwlaszcza na klodzieja liczylem bo zapowiadal sie z niego sporego kalibru zawodnik
    Odpowiedz Zgłoś
  • mniek 0
    mial imp bo gollob dal mu zdobyc. on nigdy sam nie zdobyl i nie zdobezie zadnego imp bedzie dobry w lidze nic pozatym
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (54)
Pokaż więcej komentarzy (57)
Pokaż więcej komentarzy (57)
Pokaż więcej komentarzy (57)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×