Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużlowcy z Rzeszowa podejmą wyzwanie Nice

Już w środę w nowym sklepie Leroy Merlin w Rzeszowie wychowankowie rzeszowskich klubów żużlowych spotkają się z fanami. Opowiedzą o swoich pasjach, a także postarają się udowodnić, jak łatwa jest konfiguracja automatyki z rodziny Nice Home.
Dawid Borek
Dawid Borek
Karol Baran WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Karol Baran

Swój udział w spotkaniu potwierdzili doskonale znani w rzeszowskim środowisku: Dawid Lampart, Wiktor Lampart, Karol Baran, Michał Curzytek i Bartosz Curzytek. Każdy z zawodników opowie o swoich pasjach, które realizują poza sezonem żużlowym. Dla przykładu bracia Lampart zaprezentują swoje zainteresowanie do pit-bike'ów (małych motocykli, które są także wykorzystywane w procesie szkolenia adeptów sportu żużlowego) oraz opowiedzą, w jaki sposób można je wykorzystać w treningach ogólnorozwojowych.

Wszyscy zaproszeni zawodnicy staną przed wyzwaniem, które postawi przed nimi sponsor tytularny pierwszej ligi żużlowej, firma Nice. Od marca na półkach w sklepach Leroy Merlin w całej Polsce można znaleźć automatykę z linii Nice Home, przeznaczoną do samodzielnego montażu. Żużlowcy staną przed zadaniem zaprogramowania pilota do centrali z wykorzystaniem wszystkich dostępnych materiałów pomocowych (instrukcji, filmów montażowych, infolinii technicznej, itd.). Zawodnik, który wykona zadania poprawnie w jak najkrótszym czasie, otrzyma napęd do bramy garażowej Nice Home Avio 500.

Nie zabraknie również atrakcji dla kibiców spragnionych emocji sportowych. Przygotowano dla nich specjalny konkurs wiedzowy na temat Nice 1.LŻ z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo wszyscy zgromadzeni w sklepie Leroy Merlin w Rzeszowie (al. Witosa 19) będą mogli zapoznać się z funkcjonowaniem napędów Nice na pokazowych bramkach, a także porozmawiać z doradcami technicznymi zajmującymi się automatyką domową. Początek o godzinie 18:00.

Zobacz też:
Żużel. Jarosław Hampel ciągle nie wrócił do formy sprzed kontuzji. Czy jeszcze nawiąże do swoich najlepszych czasów?
Żużel. Lista wstydu GKM-u. Wychowanek już dekadę na obczyźnie. Nie poznali się na talencie Lindgrena i Madsena!

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zszokował kibiców. "Lekarz w Polsce widząc moją nogę zbladł"

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (7):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×